Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar velem lenni? De közben.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lenni? De közben.

Figyelt kérdés
A lényeg kedvel tetszem neki de nem akar kapcsolatot velem,de buliban meg nyilvánosan meg csókolgat,ölelget,meg úgy tesz mintha járnánk.Nem akar meghúzni.Komoly válaszokat szeretnék.
2011. nov. 8. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tuti nem hagynám neki, hogy ezt csinálja. Döntsön mit akar, ha csak haverkodni abba ez nem fér bele, ha barátnőnek akar, akkor mondja ki. Ne hagyd, hogy játszon veled, és amikro kedve van hozzá, akkor csókolgasson, mert ezzel csak hagyod, hogy kihasználjon.


27/n

2011. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akar meghúzni????

basszus az én időmben szeretkeztünk...mai napig, nem hagyom magam meghúzni..

2011. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akar komolyat akkor meg fog húzni!


Nekem is volt olyan csaj aki tetszett meg kellett volna de nem kapcsolatra!

2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!