Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki hogy komolyan szeretném a dolgot?

Figyelt kérdés

Hogyan bizonyítsam be neki hogy komolyan szeretném a dolgot?

Van egy lány akit jó pár éve ismerek.

Szerelmes volt belém egy jó ideig,amit én ki is használtam..játszottam vele,sokszor átvertem :S nem volt szép dolog tudom de hát ez az igazság.. párszor volt szex is ő mindig bele ment a dologba mert azt hitte hogy én komolyan veszem.

félévig nem beszéltünk egymással, de aztán most párhónapja megint beszélgetünk, és nem tudom h miért de többet érzek iránta a barátságnál.. :/

Szeretném valahogy "jóvá tenni" a dolgokat.. Hogyan bizonyítsam be neki hogy komolyan szeretném a dolgot?


tudom igy most az jön le h mennyire bunkó vagyok,de hát gondolom vannak egypáran ugy hogy kihasználják az ilyen lehetőségeket..


18vagyok. a lány 16.


2011. márc. 2. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer eljátszod valakinek a bizalmát, akkor azt utána nagyon nehéz visszaszerezni, és sokszor nem is lehet. Ez a másik féltől is függ.

Gondolom ő tudja, hogy akkoriban nem gondoltad komolyan a dolgot, és lehet hogy ezért nem beszéltetek fél évig. Ha másképp van, akkor azt tudni kéne a válaszhoz.

Szerintem mondd neki, hogy komolyan gondolod (de csak akkor, ha tényleg komoly), és ha megelőlegezi a bizalmat, akkor idővel lehet helyretenni a korábbi hibákat. Ha valamit félreértettem, helyesbíts :D

18/L

2011. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!