Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megtettem, hogy bizonyítsam neki, mennyire komolyan gondolom vele? 22F

Figyelt kérdés

A lánynak van barátja, ezért szar. 2 éve vannak együtt, de a csaj és mások elmondása szerint is szarul vannak. Szakítófélben. Csak éppen a lány vmiért nem hagyja ott...


Én meg ismerem a lányt vagy 2 hónapja. Először haverkodtunk, majd ő kezdett vonzódni hozzám. Most meg én zúgtam bele.


Azt állítja, barátként tekint rám, de olyan kétértelmű, plusz közös ismerőseink szerint is kamu amit a csaj állít velem kapcsolatban.


Mindegy. Én elmondtam neki, mennyire fontos a számomra, hogy én bele szeretttem, hogy ezt az egészet komolyan gondolom, és nem csak szórakozásból, hogy vele szeretnék lenni, és nem vágyom másra csak rá, még levelet is írtam neki. Elég szépet teszem hozzá.


Tudom hogy a szavak csak szavak nem pedig tettek, de amikor kettesben voltunk, akkor sem volt zűr köztünk, sőt nagyon jól éreztük magunkat egymással.


A lány kedvel, hiányzom is neki, és ha nem lenne barátja, minden más lenne - Ő mondta.


Ennél tehettem volna többet? Vagy itt már a csaj az, aki meghozza a döntést...ha meghozza?


2010. máj. 31. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit reagált a levélre?

Amúgy innen már a csaj dönt...

2010. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy szar neki is így. Meg magát hibáztatja, meg hogy én nem érdemlem meg, vagyis jobbat mint ő, meg hogy sok mindent szeretne mondani, de semmit sem tud....


Egyszóval megy az öntömjénezés.

2010. máj. 31. 10:42
 3/16 anonim ***** válasza:

Tipikus :D

De benned is van EGY hiba: Mi a francért foglalkozol még vele? :D Keress másik csajt nemigazmá... :D

2010. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem megy könnyen, hogy beleszeretek egy csajba, és kiszeretek belőle. Ez nálam hosszabb folyamat.


Ráadásul amíg van értelme próbálkozni (most épp az a próbálkozás, hogy a háttérben maradok, és talán keres) mivel a barátjával szarul vannak, és a csaj egyértelmű jelet sem adott.


Ha egy lány elém áll, és azt mondja, hogy figyelj, nem szeretlek, nem is foglak, hagyjuk egymást a francba akkor kiszállok.

2010. máj. 31. 10:50
 5/16 anonim ***** válasza:

Valamilyen oka azért csak van, hogy a sráccal van és nem veled.


Én a helyedben megpróbálnék tovább lépni, mert abban csak te fogsz sérülni, ha a kapcsolatuk kijön a hullámvölgyből...


Valószínűleg most a kis csaj számára Te vagy a fix pont az érzelmi életében és ezért nem akar elveszíteni. Ettől még nagyon valószínű, hogy a másik srácot jobban szereti.


20F

2010. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Velem is történt hasonló dolog. Volt egy lány, aki nagyon tetszett, de volt egy idősebb barátja. Nem volt a legjobb a kapcsolatuk. Flörtölgettem vele, sokat voltunk együtt. Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Adtam neki időt, hogy gondolkozzon. A barátját választotta. Elfogadtam a döntését, nem nagyon kerestem a társaságát. Egy héttel később odajött hozzám, és elmondta, hogy szakított a barátjával, mert az alatt az egy hét alatt rájött, hogy én kellek neki.:)


Ne foglalkozz vele, hanyagold egy ideig, a javatokra fog válni. Ha meg nem lesz változás, akkor már úgyis felesleges időt pazarolni rá, sok lány van még. :)

2010. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az oké hogy én vagyok a fix pont az érzelmi életében, de mesélte a csaj ,hogy már a "szeretlek" szót sem mondja neki...
2010. máj. 31. 11:03
 8/16 anonim ***** válasza:
2 hónapos barátság egy 2 éves "barátsággal" szemben, nem kevés még?
2010. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kevés valóban...ez igaz, de már régóta szarul vannak ám, ez nem velem kezdődött...
2010. máj. 31. 11:08
 10/16 A kérdező kommentje:
De mindegy, a kérdésem az volt, hogy tehettem vagy tehetnék-e ennél többet...
2010. máj. 31. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!