Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy közelítsek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Nagyon tetszik nekem egy fiú, de eddig nem nagyon beszélgettünk. Köszöntem, vagy megkérdeztem mennyi az idő.

Azt hiszem nincs barátnője, de azért még a barátait is megkérdezem, hogy biztos legyek benne. Nem áll szándékomban senkit szétválasztani :)

Egy iskolába járunk, ő 2 évfolyammal feljebb. Mindketten járunk síelni a sulival, Ausztriába. Persze ő a fiúkkal szokott egy apartmanban lenni, mi pedig a lányokkal egy másikba. Szeretném jobban megismerni. Mit gondoltok? Van valami ötletetek, hogy szóba elegyedjünk? Elég félénk lány vagyok, tehát valami olyasmi ötletnek örülnék, ahol nem az egész baráti társasága előtt járatom le magam :)

Előre is köszönöm, ha válaszoltok :)

14/L

Eszti :)


2011. márc. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök szimpatikus vagy! :D Szerintem amit megpróbálhatnál, az az hogy egy közös ismerőst kérj meg, hogy szervezzen be valami olyan programot, amin te is és a fiú is ott vagytok (pl.: csoportos mozi, pizzázás barátokkal...). és akkor ott sokkal könnyebb lenne. Én általában, ha elmegyek valami kávézóba vagy beülős helyre, akkor nagyon könnyen el tudok beszélgetni bárkivel, hoszen nem gáz, ha odaülök mellé és megkérdezem, hogy mi a helyzet? :) Próbáld meg, nálam bevált! :)

16/L

2011. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ :) Majd megpróbálom :) És reménykedek :)

2011. márc. 3. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
persze te magadból indulsz ki (előttem szóló), írtad h könnyen tudsz beszélgetni bárkivel. de a kérdező írta h szégyenlős akk nem hiszem h egy nagy társaságba olyan könnyű lenne neki a témához hozzászolni...
2011. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!