Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek egy hungaris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy hungarista srác felé, ha én teljesen átkagosnak mondható vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy az ilyen pasik csak az "ő körükben"keresnek lányokat?Egy suliba járunk,de én egyátalán nem ismerem őt csak látásból,de nagyon bejön:)

Ő viszont szerintem azt se tudja hogy a világon vagyok....

16/L


2009. okt. 20. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már hungarista barátom,és nem kellett különösebben nekem is hungaristává válnom. egyszerűen csak nézz a szemébe,mosolyogj,és talán felkelted az érdeklődését.
2009. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Tanuld meg a himnuszt.
2009. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Én nem tudom, de bizonytalan, hogy az "átkagos"-okat elfogadják-e egyátalán...Megjegyzem, jó esetben!
2009. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Természetesen átlagos akart lenni,csak félreirtam:D
2009. okt. 20. 14:51
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Sehogy. Kerüld el jó messzire, mert jó esély van rá, hogy a hungarizmussal együtt egyben konzervatív-keresztény nézeket is vall, amiben a nő szerepét a Kárpátia c. 'nemzeti rock' együttes egyik száma is nagyon szemléletesen megmutatja:


"Feleségem főzőcskéz,

az ablakon kinéz,

integet, mikor a munkából

végre hazaérsz"


De persze ha neked bejön ez az életforma, az már egy másik kérdés.

2009. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nincs köze a párválasztásnak az ideológiai meghatározottsághoz. Kivéve, ha vérkomcsi vagy, vagy hasonló, ami üti egymást :)

Egyébként, próbálkozhatsz neki úgy köszönni, hogy "Kitartás!" vagy "Szebb Jövőt!", ha nem veszi gúnyolódásnak, akkor nyerő vagy.

2009. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már...

Hungarista, oké, de ő is csak pasiból van.

Nekem is van hungarista srác ismerősöm nem is 1! És elég ha csak egy sima "Sziát", vagy egy "Hellot" mondasz neki! :)

Akadnak olyanok, akik csak a saját körükben keresgélne csajt, de nem biztos, hogy ő is ilyen! :)

2009. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

Na igen, de ha már valami nemzeti hívószóval köszön, akkor már legalább felhívja magára a figyelmet :P

Figy, kérdező, mondom, köszönj neki "Szebb Jövőt!"-tel, aztán ha rákérdez, hogy ez gúnyolódás volt, vagy mi, akkor mondd el neki, hogy nem, egyszerűen csak magyar lány vagy, és látod rajta, hogy ő kiáll a nemzetért, ez pedig tetszik neked.

Mindjárt van miről beszélgetni, és tetszeni is fog neki :)

2009. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, nehogy így köszönj neki, mert gúnyolódásnak veszi, ha meg magyarázkodsz, akkor hülyének néz. Ne is kezdj el vele trianonról, meg a rossz, gonosz zsidókról szövegelni, akik szétb*sszák Mo.-ot, mert átlagos esetben azzal is csak beégsz. Viselkedj totál természetesen, ne nyomd a hungarista szöveget, hacsak nem vagy te is ilyen nemzeti érzelmű.
2009. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez mekkora hülyeség! Attól, hogy valaki hungarista, még ugyanúgy ember, más dolgok is érdeklik azon kívül hogy "Éljen Magyarország!". Miért, egy kapitalista sráccal úgy jössz össze hogy elkezdesz a pénzről dumálni, egy liberálissal meg úgy, hogy a b*zikról? A világnézet az csak egy dolog, egy oldala a rengeteg közül egy embernek, ugyanúgy állj hozzá, mint bármelyik másik sráchoz. Persze nem árt, ha nem vagy Amerika-imádó globalizációpárti, de ezek a különbségek úgyse az első öt percben jönnek elő, hanem már benne a kapcsolatban.
2009. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!