Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Hogy közelítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Hogy közelítsek a srác felé v felejtsem el? (15/l)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik.Úgy figyeltem fel rá,hogy mindig nézett..de van amikor direkt nem néz rám és van amikor pedig körbe körbe járkál körülöttem...nem értem mi ez az egész!!! Help!
2009. nov. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ő hány éves? Ha érdekled, előbb utóbb lépni fog, de ha néz, és feltünően kerül, akkor egyértelműen bejössz neki. :) Küldj neki jeleket, pl mosolyogj rá, vagy gyakran nézz a szemébe, akkor lehet hogy ő is levágja mi a szitu, és mer kezdeményezni. Ha viszont nem így történik, te is megteheted az első lépést, hisz semmi vesztenivalód nincs. Sok sikert nektek!
2009. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

14/L

:D

2009. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lezbi bocsika :d Am első köszi a tippet...:P
2009. nov. 19. 19:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy azt még az elsőhöz írtad? :o xd
2009. nov. 19. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, vedd fel vele a szemkontaktust, ha nem vagy neki semleges, akkor biztosan válaszolni fog :) sok sikert.. 15/F
2009. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!