Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált 30-35 éves nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált 30-35 éves nők! Ti lefeküdnétek egy 17 évessel, ha "ki lennétek éhezve"?

Figyelt kérdés

Nem egy jött-menttel gondolom, hanem akit azért ismertek és vonz is.

(kb 7 év szexhiány előtte)


2011. márc. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én bevállalnék egy 30-35 éves milfet!

21/f

2011. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemegyszer utalgatott ilyet egy 40-50 körüli nő. haverom anyja undorító alkoholista öreg asszony volt messze elkerültem.
2011. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát az a nő, akire én gondolok baromi vonzó, szerintem nagyon sok férfit megkaphatna, nem is értem miért nincs párja már vagy 6 éve...

Nem tudom voltak-e "alkalmi" kapcsolata. Fogalmam nincs. Bár valószínűleg nem sok ember bírná 6 évig szex nélkül, ráadásul úgy h nincs is oka rá, mert vonzó nagyon..

2011. márc. 2. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
nekem kisfiú lenne még és nem tudnék rá felizgulni se..mit tud az az ágyban mondd már, amit egy korodbéli??Kis takony..
2011. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22:14 - Elég paraszt volt ez a "kis takony" megjegyzés...


23F

2011. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Kis takony"


Ezzel csak magadat minősítetted, ugye tudod?

Egyébként meg volt már példa rá a történelemben, csak nem tudom mennyire gyakori...


(tegezésért meg bocsánat, de utálok interneten keresztól magázni, és szerintem felesleges is, főleg egy anonim oldalon)

2011. márc. 2. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, de nekem van tartásom én nem tettem meg.Megmondtam a srácnak, hogy túl fiatal és hogy egy vele korabelivel kéne ezt csinálnia.!4 év no szex ide-vagy oda, nekem 4 évig nem volt akkor szex!
2011. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én bevállalnám 33/N
2011. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!