Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyen a férfias férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyen a férfias férfi és milyen a nőies férfi?

Figyelt kérdés
Több válaszban is felmerűlt már, hogy a férfak nőiesednek. Amit kűlsőre vonatkoztatva talán még könnyű megérteni, de mi van a belsővel?
2011. márc. 2. 22:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

A férfias férfi férfiasan néz is ki, szőrös, szakállas, mély a hangja, talán pocakos, képes férfiként viselkedni, és vállalni a felelősséget a tetteiért, nem ijed meg egy nőtől.


A nőies férfi érzelmesebb, udvarlós, lovagias és hűséges. Szeret szeretni, mer szerelmet vallani, félénk akár, de sose merne bántani egy nőt. Az ilyen férfiak jó magaviseletűek, példás magatartásuk van, szórakoztatóak, de a legtöbb lány csak a barátot látja bennük. A legtöbb nőies férfi nem bevállalós, és sok lánynak az ilyen nyámnyila beszari ember nem kell, hanem az előző, aki megdöngeti az ágyban hajnali 2-kor is.


Én a második kategóriába tartozom, és felvállalom. 21/F

2011. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

öhm... inkább a második vagyok én is :D de ez a "aki megdöngeti az ágyban hajnali 2-kor is. " azért játszik nálam :D meg a szakáll is :D szóval szerintem így nem lehet "első" meg "második" típusba osztani senkit.


18/f

2011. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Ez baromság amit az első ír én is érzelmes, lovagias, hűséges vok ennek ellenére felelőségteljes és bátor is. Ezek nem zárják ki egymást.


Én inkább így osztanám szét :P

1) Férfias férfi: céltudatos, egyenes, nyílt, megbizható, lehet számítani rá, határozott, tudja és teszi a dolgát.


2) Nőies férfi: határozatlan, szarkeverő, hisztis, minden hülyeséget túlreagál, sokat ad a külsőségekre, nem sugároz magából erőt.


Nekem kb ez :P

17/F

2011. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hadd demonstráljam képekkel:

Férfias:

[link]

És minden amit ez a kép sugall: határozott, erős, céltudatos, stb, stb


Nőies:

[link]

Szintén minden, amit a kép sugall: nem nézek ki belőle sok izomerőt, nem tudja megvédeni a nőt egy balhénál, nincsenek komoly tervei, csak a csajozás, stb, stb.


Persze ettől függetlenül a férfias férfinek is lehet lelke, ugyanúgy sírhat, ha szomorú, lehet romantikus, de ha belegondolsz, ha egy igazi, talpig Férfi sír, akkor is férfias marad, míg ha egy lányos pasi, háát..:D

2011. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%

Fúú hát a kép a férfias férfiról nagyon tré...inkább b_zis a gyerek mint férfias..de hát kinek mi igaz-e?

Izomerő..nem tudja megvédeni a barátnőjét egy balhéban?

Nem gettóban kell csajozni! Ráadásul tényleg király...a kemény izomember mondjuk meg akarja védeni a barátnőjét, mert a kemény gyerekek belekötöttek( kemény gyerek, tehát nem elég, hogy a barát erős..sz_rik rá)aztán vagy a barátot kerül az intenzívre és nyom_rék lesz egész életére a barátnőt meg jól leápolják vagy a barát öli meg a "támadót" és a barát játszhatja az annamarie hercegnőt a böriben. Szóval az izomerő meg balhé...hát NULLA!


A lányos pasi...k_rvára nem külső függvénye..hiszen testalkatról senki sem tehet..tudjátok születési adottság

a belső viszont igaz amit írt az első kollega...nagyon udvarias, nem áll ki magáért..a nő rángatja és mindig az van amit a csaj akar..a srác hódol be a csajnak nem fordítva..sír( egy férfi nem sír! max ha meghal az édesanyja, édesapja..gyereke!)de hogy én annyira szeretlek kicsim és hümmög az k-cs*g.


A férfias férfi pedig irányít és nem hagyja hogy befolyásolják...nem irányítja a nő..nem papucs, amire nagyon sok példa van a környezetemben..mindig a csajnak van igaza..stb..szánalmas..egy férfi max beismeri ha téved, de azért nem nyalja a csaj s_ggét!

Kb véleményem szerint a belső tulajdonságok határozzák meg a férfi fogalmát...ami képeket illeti a látszat néha csal..mi az, hogy ami látszik? Aztán a képről a "férfi" úgy viselkedik mint Gombi a VV4-ből akkor b*szh_tod, hogy mit nézel ki a testalkatából.

2011. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

2) Nőies férfi: határozatlan, szarkeverő, hisztis, minden hülyeséget túlreagál, sokat ad a külsőségekre, nem sugároz magából erőt.


Ez egy kicsit úgy hangzik, hogy a nők is ilyenek, vagy csak én analizálom túl?


Amúgy nekem bejön Gisborn a Robin Hod-ból!

2011. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

*Hood

sry

2011. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%

"Ez egy kicsit úgy hangzik, hogy a nők is ilyenek, vagy csak én analizálom túl?"


Nem analizálod túl. A nőies férfi azért nőies, mert hasonlít a nőkre :D

2011. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Csősztök, én voltam az első válaszoló. Valaki azt írta, hogy ez így baromság. Szerintem meg az a baromság, aki meg azt írta, hogy a nőies férfi szarkeverő meg határozatlan.

Miért lenne már az? Pont hogy egy nőies férfiben több érzelem van, és tud osztozkodni a szereteten, nem él vissza a lány bizalmával, nem csalja meg, nem hülyíti a fejét, mert neki is rosszul esne ha a csaj csinálná ugyanezt vele. Én személy szerint ezt gondolom, ráadásul sokkal több pozitív belső tulajdonságot kaptam vissza lányoktól, mint külső tulajdonságot. Valljon már egy golyófejű 2 ajtós szekrény szerelmet a csajnak, azt én is meghallgatnám! 21/F (első válaszoló)

2011. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

69%-os, nem tudom, neked mennyi rossz tapasztalatod lehetett a nőkkel, de az általad felsorolt nőies férfiakra jellemző tulajdonságok nem feltétlen igazak a nőkre. Szerinted azért határozatlan egy nőies pasi, mert a nő is határozatlan.

Te tényleg úgy gondoltad a definíciódat a csajos pasikra, hogy akkor az igaz a nőkre?

Szarkeverő? Köszönöm, nem vagyok szarkeverő, úgyhogy ne mondd, hogy a nők ilyenek. Nem vagyok hisztis, nem szoktam túlreagálni dolgokat, és azt hiszem, erőt és magabiztosságot sugárzok magamból. Nő vagyok. Akkor én férfias nő lennék? Vagy szimplán életképes?

Döntsék el önök...

2011. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!