Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Többen lakunk együtt egy nagy lakásban és csak egy fiú van közöttünk. A múltkor házibuli volt, kicsit már be voltunk csípve, de nem volt valami jó a buli, ezért a srác javasolta, hogy menjek át hozzá és nézzünk meg egy filmet (máskor is szoktunk ilyet). A filmben volt egy táncjelenet és megbeszéltük, hogy kipróbáljuk. Tánc közben pedig megcsókolt, és én hagytam, de ennyi volt, azon kívül, hogy a tánc amúgy is kicit erotikusabb fajta volt. Pár nap múlva beszélgettünk (az egyik lakótársunk pasijáról) és szóba került a szex is ennek kapcsán, és a srác célozgatott rá, hogy le akar fektetni. Én azt mondtam erre, hogy én ezt nem érzem, ekkor ő azt mondta, hogy ő sem akarna semmi komolyat, csak miért ne alapon. Én meg erre azt mondtam, hogy ez akkor sem lenne jó ötlet, ha amúgy belemennék, mert együtt lakunk (meg én tényleg nem akarom). Azóta eltelt kb 2 hét és azt érzem, hogy sokkal tartózkodóbb velem szemben, a többiekkel meg mindig viccelődik, de amikor megjelenek, akkor lőttek a jó hangulatnak. Szerintem jól tettem, hogy kerek perec megmondtam neki, hogy én nem akarok tőle semmit, nem voltam bántó, vagy ilyesmi, ezért nem értem, hogy miért változtak meg a dolgok ilyen rossz irányba és mit tehetnék, hogy újra normális legyen a kapcsolatunk, mert így nagyon nehéz együtt élni valakivel...
2011. márc. 3. 00:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az hajtja a világot.
2011. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elköltözni nem akarok, anyira nem vészes a helyzet, csak kicsit visszahúzódóbb lett velem szemben. Amúgy nem volt gáz, ahogy szóba került, de lehet, hogy a visszautasítás miatt kicsit zavarban van. Én igyekszem úgy kezelni a helyzetet, mintha semmi nem történt volna és hátha minden viszaáll egy idő után a normális kerékvágásba.

(Amúgy nem is történt semmi, szerintem nem baj, hogy rákérdezett. Inkább így, minthogy hitegessük egymást. És nem tudom, hogy más nő hogy van vele, de nekem jólesik, hogy vonzónak talál, tehát eszemben sincs ilyen hülyeség miatt elköltözni...)

2011. márc. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!