Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » AZ baj ha én lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ baj ha én lány vagyok és szeretek kezdeményezni a fiúknál?

Figyelt kérdés
TEhát ha tetszik valaki vagy még annál is többet érzek akkor elég nyilvánvalóan ezt a tudtára adom,de nem nyomulok!Elkezdem a kezdeményezést és ha énis tetszem neki meghagyom a folytatás lehetőségét.Ez baj?MErt azt mondják sokan hogy a fiúknak kell kezdeményezni,mert ha tetszem neki akkor ugyis oda jön hozzám. MOSt akkor rosszul csinálom?
2009. febr. 17. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokasom kezdemenyezni mert a mai fiuk ojan nyamnyilak(tisztelet a kevetel!!!)Szerintem nem baj.Mar estem pofara nem is egyszer de kihevertem...xD :D
2009. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Merre laksz?

Amúgy pedig mit jelent nálad, hogy "elkezded" a kezeményezést? Ránézel a fiúra? Vagy mit?

2009. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy baj. Ha nem nyomulsz, hanem finoman jelzed, hogy érdekel, akkor miért lenne az? Azokkal pedig ne törődj, akik azt mondják, hogy a fiúknak kell kezdeményezni. Van egy csomó olyan fiú, aki nem tudja, hogy kell, szégyelli, visszautasították már, attól tart, hogy lenézed stb. És nekik kell egy kis lökés.
2009. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne gond, nem a középkorban élünk, nekem tetszene, ha egy csinos csaj rám mozdulna és végre megpihenhetnék. :D
2009. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

2 oka lehet, ha a fiú nem kezdeményez:


1.: Túl gyáva hozzá a fiú;

2.: Nem kell neki a lány.

2009. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van aki nagyon hálás lesz érte, hogy házhoz jön a 'kaja':)

Én szeretem ha a fiú kezdeményez, mert a kapcsolatban is inkább passzív résztvevő vagyok, sok bíztatás után leszek csak aktívabb. Tehát függ attól is, hogy milyen szerepet vállalsz egy kapcsolatban.

2009. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a véleményeket.De ne értsétek félre nem azt jelenti hogy nyomulok ezerrel és nem hagyom hogy a srác érvényesüljön.NEm csak finom,mégis egyértelműen utalok rá vagy akár meg is mondom,de mindenféle képpen a szavaimból rá jön és onnantól átadom a terepet.
2009. febr. 17. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
télleg nem baj. a fiuk is ugyanugy félnek a visszautasitástol mint a lányok lehet hogy még jobban.
2009. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!