Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szóltok ahhoz, ha egy online társkeresőn a lány ír rátok? Lányok! Szoktatok így kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
nem szívesen teszem, de nagggyon bejön valaki, akik pedig énrám írnak, általában nem tetszenek .. :S
2009. szept. 21. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csináld. mindenki szereti a határozott csajokat, aki arra vár, hogy majd ráírnak, az csak egy punci.
2009. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én is társkeresőn ismertem meg a barátom, bár ott ő írt rám...És azóta eltelt majdnem 2,5 év, és nagyon boldogok vagyunk...

Szerintem nyugodtan kezdeményezhet. Semmit nem veszítesz vele.

Sok sikert! :)

21L

2009. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen ezzel semmi gond, csináld csak, írj rá nyugodtan, minden jogod megvan hozzá. Aki meg emiatt bármi rosszat gondol rólad, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, és nem is kell vele foglalkozni. Az értelmesebbje csak örülni fog a jelentkezésednek. :)
2009. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Szereintem nem gáz ha ráírsz.Én is szoktam rájuk írni és írják hogy mennyire örülnek hogy rájuk írtam meg ilyenek...És lehet hogy pont vele fogsz összejönni,mert a sors kiszámíthatatlan:):):)
2009. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, biztos, hogy örülni fog neki, mert a lányok nagy része még válaszra se méltatja az utána érdeklődő fiúkat.
2009. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!