Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú így csinál? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú így csinál? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Egy sráccal voltam úgy,hogy szex után visszahallottam a haverjától,hogy "hallom jó vagy az ágyban",meg ehhez hasonló utalások arra,hogy megosztja a haverjával a szexuális élményeit...persze ezek után egyböl szakítottam vele...
2011. márc. 3. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a kb 20-év alattiak mert ők még gyerekek ehhez agyilag! 34F
2011. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

figylej, ennél jobb:

két ismeretlen jön szembe az utcán, füllhallgató volt a fülemben, de épp nem ment zene, gondolom azt hitték igen, úgyhogy hallottam, amint az egyik a másiknak:

na ezt a csajt dugta meg XY.

jó volt hallani, főleg h arról volt szó, hogy senki nem tudja meg. és mindezt ő kérte.

ennyi. a pasik disznók. persze nem mind, de úgy egy részük eléggé.

2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez is eléggé durva! X_X
2011. márc. 3. 15:49
 4/12 Jucus Pucus válasza:

Szia!


Azért nem általánosítanék, de biztos sokan csinálják ezt. Szerintem sok energiát megspórolsz, ha nem akadsz ki ilyeneken. ...és nézd a jó oldalát: legalább nem az a pletyka kering rólad, h béna vagy.:)

2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a legjobb barátommal megdumálom nemtom miért baj ez...

17/F

2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj,de legalább ne halljam vissza -.-"
2011. márc. 3. 16:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ilyesmiről sosem beszélgettem a barátaimmal. És ők se mondták el nekem. Ezt magánügynek tartjuk és nem kibeszélendőnek. Első hozzászólónak igaza van. :)
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Jaaaaj...-.-">>Mintha a csajok nem ugyan ezt művelnék a barátnőik közt...

Az már más tészta, hogy a legtöbb pasi tovább is adja a pletykátXD


18/F

2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és 23F, lemaradt.
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is megszoktam beszélni a barátnőimmel, mondjuk az más, hogy mi nem adjuk tovább... :D 20/L
2011. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!