Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy tini bulin?

Figyelt kérdés

Bulit szervezek!

Programok, vetélkedők, játékok kellenének, hogy ne unatkozzunk. Segítsetek pls.:D

|15-17évesek lesznek a bulin.|

Lehetnek olyan feladatok is, amivel közelebb kerül egy fiú és egy lány egymáshoz.:D ...úgyértem... tetszik valaki, aki itt lesz a bulin, és jó lenne, ha a játék segítségével közelebb kerülnék hozzá.(pl. üvegezés...)


2009. febr. 17. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
na ez viszont nekem is hasznos ötlet :DD
2009. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Húúúú, van egy jó játék erre. :) Szerelemszobor a neve. Az a lényege, hogy kiküldötök mondjuk két fiút, két lányt, akik nem hallhatják, mi a feladat. Bent maradnak a többiek. Behívjátok az első fiút, és üdvözlitek, hogy végre megjött a szobrászmester. Elmondjátok neki, hogy széles világon ismert a neve, ezért úgy gondolta a város, hogy őt bízza meg a város új szobrának a tervezésével. Választania kell a bent maradtakból valakit (lehetőség ismerkedésre ;) ), ő lesz a szobor, neki azt kell csinálnia, amit a szobrász mond, vagy ahogy beállítja. A kommentátor közben beszél (a város nevében), elmondja, hogy a szobornak a finom erotikát kell közvetítenie a világ felé, és beleszólhat, hogy az még nem elég erotikus. Miután a behívott megcsinálta az erotikus szobrot, nem ülhet be a többiek közé, hanem behívjátok a következő embert (lányt). Neki már két emberből kell szobrot csinálnia, ami vad erotikát sugároz. A két ember az előző szobrász és az, akit az előző választott. Miután megcsinálta a szobrot, a vele azonos neművel helyet kell cserélnie. És így tovább. :) Elég vicces tud lenni.
2009. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

twister. az non komoly :D

volt már hogy igy jöttem össze 1 csajjal.

ha egymásra estek akkor még nevettek is fölleg ha lesz pia is XD nagyon durva

2009. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Húúú.:D Hát a 19:47 -es így első elolvasásra bonyolult nekem.:D De asszem értem, és köszi.:D
2009. febr. 18. 11:04
 15/16 A kérdező kommentje:
aztaa:D hogy ez hogy nem jutott eszembe:| a twister..:D kösziköszi^^
2009. febr. 18. 11:05
 16/16 anonim ***** válasza:
van 1 izé nevű társas- hasonló mint a felesz v mersz, és van benne olyan is, h csókold meg a meletted ülőtxd
2010. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!