Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma velem? Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés
16 éves Fiú vagyok, és vmiért nem megy a csajozás! Nem akarok beképzelt lenni de szerintem egy normális jóképü pasi vagyok és a gimibe sok-sok csaj van aki mindig utánnam köszön meg stírölnek meg elkérik az MSN címem meg......! de én mindig is olyan srác voltam aki szeret harcolni egy lányért! De az a gond velem hogy szeretek értük harcolni, de mégis félénk vagyok egy bizonyos foktól! még az előző suliba volt egy lány akibe 3 évig fülig szerelmes voltam és én 3 évig "nyomultam" rá, de úgy és azért 3 évig hogy biztosra mennyek! aztán túl sokáig húztam és végül nem lett semmi, és utólag kiderült volna hogy pedig járt volna velem csak túl fosos voltam! :) na és hogy én nem merek egy csajjal úgy konkrét ismerkedés céljából beszélgetni! és tudtok ezzel kapcsban vmi ötletet??
2009. febr. 17. 20:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ez egy nagyon hosszú sztori és ezt igazából így el se tudom mondani! :( De amúgy most van egy csaj a gimibe akivel már egy jó ideje nézegetjük egymást, és ő nagyon szép, és számomra ő a tökéletes lány, csak az a gond hogy foggalmam sincs hogy hogyan ismerkedjek meg vele!!?? :)
2009. febr. 17. 20:53
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
menj oda,koszonj neki es hivd el randizni...:Degyszeru! (Bea 14)
2009. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én egy korodbeli lány vagyok.. hát elég nehéz válaszolni,mert minden lány más..vki szereti a romantikus fiúkat, vki nem....stb...

a lényeg(sztem) hogy attól még hogy 1 lány nemet mond, még nem biztos hogy nem is akar tőled semmit.... velem is volt már így..azt mondtam a fiúnak h nem, és ő ezt komolyan vette..ha mégegyszer próbálkozott volna tuti igent mondok..:( csakhát szeretem kéretni magyam..:D:D szóval próbáld meg a lány barátaitól megtudni, hogy milyen "stilusu" a lány , és ugy próbálkozz...

2009. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
probalj meg kezdemenyezni!eloszor probal megismerni aztan kozeledj!Ne felj,mert lehet hogy egy nagyon jo alkalmat szalasztassz el,en is igy jartam es azota is banom.szal probalad meg!sok sikert!:)
2009. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
na de figyi! sajnos én az elején már attól félek hogy mivan ha már a köszönésemmel elrontom az egészt! PL hogy sziával köszönök és ez neki nem teccik vagy ha hello-val köszönök akkor meg biztos bunkó vok vagy akármi! de amúgymeg a férfiak 80%-a szerintem ha odamenne hozzá egy csaj hogy összeismerkedjen vele akkor nagy valószínüséggel nem kell neki! mert a férfiak ( legalábbis én meg még nagy része) szeret vmennyire harcolni a csajokért! mert mi úgy látjuk hogy minek olyan csaj akit egy csettintésre megkaphatok! sajnos én is ilyen vok, hogy pont az a csaj kell akit nehéz lenne megkapni :S
2009. febr. 17. 21:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agyalsz, barátom, lazulj el egy kicsit. Nem aggódnál ezeken az apróságokon, ha a közvetlenség nem csak egy felvett műtulajdonság lenne, de pedig az, ezáltal nem az sugárzik rólad, hanem csak a bizonytalanság.
2009. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj koszonj ojat amit jonak latsz,es ami fontos hogy legyen onbizalmad,mert ha te nem bizol magadban,hogy varod el,hogy a csajszi is bizzon benned?es mert harcolni a lanyert ha konnyen is megkaphatod?kicsit engedd el magad es probald meg elvezni az eletet!:)
2009. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Köszönés: az lényegtelen hogy miylen köszönési formát használsz,a lényeg, h köszönj! Biztos nem veszi le a fejedet, mert köszönsz. :) Sőt, azt tartják bunkónak,a ki nem köszön:) Én pl a minap siettem az utcán, és előttem emnt 2 lány, eléggé jól néztek ki. Mit mondam? ,,Dárga hölgyeim, elengednétek engem ha szépen megkérlek titeket?" Biztos nem anyáztak le utána..:)
2009. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
ha odamessz es kezdemenyezel akkor az a lanynal is jo pont,mert a mai pasik nem nagyon szeretnek kezdemenyezni.
2009. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a sok válaszokat!:) tudom túl sokat agyalok az ilyen dolgokon, de azért mert mindig 100%-os biztosra akarok menni! :) igazából én csak azt szeretném ha másfél év után újra szerelmes lennék, mert olyankor látom értelmét a dolognak, és amióta nincs semmi csaj akibe szerelmes vok azóta aktív alkoholista vagyok meg dohányos 16 évesen! ( tudom szánalom) :) és szeretném újra érezni azt a bizsergést a csaj egy csaj iránt!
2009. febr. 17. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!