Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit kellett volna válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit kellett volna válaszolnom?

Figyelt kérdés

1 hete beszéltem egy ismerőssel kérdezi mikor kuffantottam utoljára? Hát köpni nyelni nem tudtam hirtelen, most mondjam neki hogy még nem, mert ekkora hülye vagyok? Most mondhatjátok nekem hogy randa vagyok, de ha egy jó csaj azt nézi ki belőlem, hogy nemrég.....

20F


2011. márc. 3. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezz vissza hogy: mi van?
2011. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még az agyműködésem is kihagyott :S
2011. márc. 3. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyire lesokkolt egy értelmetlen kérdés?
2011. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát egyem a szíved, valami csaj megkérdezné tőled és még ez lenne a válasz, de kihúznád magad és rávágnád, hogy te még nem?
2011. márc. 3. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént már ez, s vigyorogva azt mondtam, hogy "még szűz vagyok". Az igazat mondtam, de a csaj persze nem hitte el, hanem inkább még inkább meggyőződött arról, hogy "mekkora egy nagy kópé ez a pasi".
2011. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor mivan? ha nem akkor nem, ha a csajnak nem tetszik elmehet

de nyugodtan te is hülyeségből mondhatsz valamit akár komolyan veszi akár nem

2011. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz, feltéve, ha akarsz valamit mindig: "túl rég". Ez nem jelent konkrét időpontot, csak azt, hogy megfelelően kanos vagy ahhoz, hogy változtass a szituáción.
2011. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sz12 ***** válasza:

Luigi Vampa válasza


:):):)

Pontosan!

Bár én lány vagyok:)

2011. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@sz12 23:36

Nos, gondolom lányként ezt a választ várod el, ami teljesen érthető :)


A kérdezőnek: egyébként ez azért is jó, mert visszapasszolod a labdát a lánynak. Elvégre ki ne segítene egy szegény szenvedő férfin szükség idején? :D

2011. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!