Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már nem bírom sokáig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem bírom sokáig, hogy verhetném ki a fejemből? (hosszú lesz, de ki kellett írnom magamból :S )

Figyelt kérdés

Nyár óta beszélgetek egy lánnyal de csak neten, idővel beleszerettem én hülye, és azóta is megfogott. De egyre rosszabb, Mindig van valami pasi ügye, én megmondtam neki de mint ha falnak beszélnék. Sokat vitatkozunk mivel nagyon ellentétei vagyunk egymásnak. Még is nagyon vonz, és nem tudom elfelejteni. Mindig csak ideges leszek miatta és már rég látom hogy csak magamat rombolom ezzel De akár hányszor próbálom elfelejteni valahogy sose sikerül.

Most egy ideje már próbálok csak barát lenni vele, még ő egyre hidegebb velem és ez fáj. Nem bírtam ki, ma megmondtam hogy tudna e valaha gondolni rám mint férfira(megint) Persze a válasz továbbra is kétértelmű.

Miszerint még nem találkoztunk és nem is ismer, hozzáteszem ha figyelt volna akkor többet tudna rólam mint bárki mivel nagyon megnyíltam neki. Persze világos találkozni kéne, többször is mondtam hogy találkozzunk de mindig valamiért nem jön össze. Ha azt mondaná hogy nem és kész akkor nem reménykednék abban hogy az élet összehoz minket, de ehelyett úgy válaszol amiben ott van a talán.

Egyértelműen káros rám nézve ez a kapcsolat de nem tudok kitörni belőle.


Persze közben próbálkozok más lányoknál, holnap lesz is egy randim egy vérmérsékletben teljesen más lánnyal akit egy közös ismerősünk szervezett össze. Aranyosnak tartom de nem tudok jelenleg annyira vonzódni hozzá mint kéne. Hiányzik belőle a tűz, remélem holnap tévedek és még se, még is az előbbi lány mindig ott lebeg ilyenkor előttem.

Nem akarom megbántani ezt a lányt sőt örülnék ha működne vele, mivel még nem volt barátnőm, és talán pont ezért olyan csábító az előző lány mert ő az a típus akit én sose érhetnék el. Én cska egy kiegyensúlyozott boldog kapcsolatra várok, egy olyan lánnyal aki egyszerre tud kedves lenni és tüzes.

Úgy érzem két szék közül a pad alá fogok esni ha így folytatom, még sem megy se az elfelejtése se annak megszüntetése hogy ne akarjak görcsösen barátnőt.

Én nem ilyen voltam régen de teljesen megbolondítanak a nők. Miért az kell aki nem lehet az enyém? Legszívesebben örökre elfelejteném de megy. Régebbi lányok akikbe szerelmes voltam mind elérte nálam azt a pontot hogy teljesen közömbös legyenek számomra.

De nem ő, valahogy van bennem egy olyan is hogy szeretném ha rájönne hogy miről marad le ha nem engem választ, hülyeség tudom. Tisztára gyerekes vagyok, de bosszant hogy nem lehet az enyém. És ha már nem lehet akkor felejtsem már el :S


22/F


2011. okt. 4. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk amíg így loholsz utána, valószínű, hogy továbbra is kétértelmű válaszokat fog adni, pont azért, mert ez simogatja az egoját, de többet nem akar tőled.

Szerintem mondd meg neki, hogy tartsatok "szünetet", tiltsd le, ne keresd, ne legyél már ennyire a megszállottja egy msnes beszélgetőpartnernek. Nem is láttad, nem tudod hogy viselkedik élőben, hogy milyen helyzetekre hogy reagál stb. Lehet, hogy itt előadja a határozott meg tüzes csajt, közben meg teljesen szerény kis nyuszi. Ezt értesd meg magaddal valahogy. Állj a sarkadra, és koncentrálj most arra a lányra, akivel randizni készülsz.

2011. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MarySue ***** válasza:

Első válaszolónál a pont, szerintem is ez a szitu. A lányokban van egyfajta önimádat, szeretik, ha tetszenek másoknak (mondom ezt úgy, h én is lány vagyok :))

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez a csaj csak szórakozik. Ha szeretne veled találkozni, már régen megtehette volna, nekem kicsit gyanús, hogy "mindig közbe jött valami".

Egyébként meg, kedves kérdező, elmondom neked, hogy én speciel eddig életemben 4x voltam szerelmes, ebből egy volt viszonzott, a jelenlegi barátom, szóval tudom milyen az, ha akarsz valamit, de nem lehet a tiéd :/ K*va szar...

De miből gondolod, hogy szerelmes vagy belé? Nem mondom hogy hazudsz, hiszen nem ismerem az érzéseidet, de én úgy gondolom, hogy nem elég csak annyi, hogy valakivel látatlanba beszélgetek, meg látok róla náhány képet. Kell látni a másik kisugárzását, a szeme csillogását, érezni az illatát...bocsi, ez kicsit szentimentálisan hangzik, de szerintem muszáj látni a másikat "összességében". Én arra gondolok (és tényleg nem megbántani akarlak), hogy mivel még nem volt barátnőd, olyan görcsösen akarsz már valakit, hogy nem is a személybe, hanem a szerelembe vagy szerelmes. Az érzés hiányzik. Volt, hogy én is ebbe a hibába estem, és mikor letisztáztam magamban, hogy mit is akarok, rájöttem, hogy jó nagy hülye voltam, mert arra a fickóra nem is lett volna szükségem, pedig majd' megvesztem érte-_-"

Szóval lehetőség szerint koncentrálj a másik csajszira, ezt meg hanyagold. Előbb utóbb majd feltűnik neki, hogy nem lógsz rajta. És egy jól irányzott pillanatban megszellőztetheted neki, hogy randizol valakivel...kiváncsi lennék a fejére :D

Sok sikert!

2011. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MarySue ***** válasza:

Huhh, bocsi, most láttam milyen hosszúra sikeredett a kommentem ^_^

22/L

2011. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt talán bevallom hogy nem 100%os szerelem, egyfajta vonzás vagy az hogy elérhetetlen. Esetleg az hogy külsőre az ideális alkat számomra, vagy az hogy annyira pörgős és élettel teli hogy úgy érzem ez kell nekem is.

Hogy szórakozik velem? Tuti, hogy nyuszi lenne? Nem hiszem, az a fő oka hogy idáig jutottam hogy ő az a fajta aki a pasikat közelebb engedi magához, és amikor le voltam törve vagy beszélgettünk csajokról mindig úgy nyilvánult meg hogy szerinte tök jó pasi vagyok. És talán elsőnek ez kezdett imponálni, majd az hogy habár alapvetően különbözünk még is vannak ilyen apró hasonlóságok amik úgy éreztetik velem hogy működne. A kegyelem döfés végül az volt hogy webcamon láttam és a mosolya meg az egész valója megragadott. De nem tagadom ha nem lenne ennyire szeretet éhségem akkor nem biztos hogy ilyen hülyeségbe belemegyek. De ezelőtt még senki nem monda nekem hogy jó pasi vagyok. Tulajdonképpen sokáig azért nem találkoztunk mert messze laktunk egymástól. Persze mindig voltak ilyen megnyílvánulások hogy bárcsak ott lehetnék meg ilyenek.

Aztán jött a nagy szerelme, és akkor én tacs, utánna egyszer fent egyszer lent a kapcsolatunk. Azóta közelebb lakunk suli miatt egymáshoz. Most ő írt rám, én már szándékosan nem írok rá(de igazad van le kéne törölni) És odajutottunk hogy ő be akar pasizni meg már van valaki akit kiszemelt.


A másik csajjal nem beszéltem sokat, benne amitől tartok hogy túl konzervatív, ő sokkal visszafogottabb egyszerű lányka. És ez is kell nekem, de ahogy én is eléggé a kettő között állok vérmérsékletileg úgy engem is a két szélsőség vonz de külön külön egyiket se látom annak. És ez még egy indok mert azt hiszem hogy látok az előző csajban valamit ami ellensúlyozza a vadságát valami amit csak annak mutat meg akit szeret.


Holnap találkozok a másik lánnyal, és meglátom mi lesz, ha az eszemre hallgatok akkor nyilván az első elfelejtése és a vele való kapcsolat kibontakozása a legjobb cél. De hát ha az emberek az eszükre hallgatnának az túl könnyű lenne.

2011. okt. 4. 13:52
 5/9 MarySue ***** válasza:

Nem értem én akkor ezt a csajt (az elsőt), ha te éreztél jeleket tőle, akkor csak volt valami...

Viszont erre is van elméletem! :D Ő is egyedül volt, mikor elkezdett veled beszélgetni, jól esett, hogy te lelkileg partner voltál. De miután összejött a másik komával, ne haragudj a kifejezésért, de téged sutba dobott. Azután, mikor szétmentek, megint elkezdett keresni téged, mert gyanítom nem egy gonosz lány, bűntudata lehetett, hogy téged elhanyagolt. De ennyi. Ha van neki új kiszemeltje, sajnos nem hiszem, hogy tervbe vett téged :/ Tudom, hogy ezt rossz hallani, de sok fiú járt már így, mint te (köztük az egyik nagyon jó barátom is, nem is egy alkalommal!). A lányoknak kell a "lelki szemetes", akit néha megtöltenek, utána egy ideig eltűnnek pasizni, és nem hagynak hátra mást, mint egy összetört szívű srácot - jelen esetben azt hiszem, téged.

Viszont a másik lány...nem biztos, hogy működik, de ezt ki tudhatja? Ne menj úgy oda, hogy előre elkönyvelted magadban, h ő konzervatív. Lehet, hogy egy domina :D Én is úgy nézek ki, mint egy titkárnő, de nagy állat vagyok, mindenki azt mondja, hogy nem ilyennek gondolt. Ilyen egyszerű. Csak beszélgess vele egy kicsit, nem kötelező feleségül venned! Lehet, hogy egy barátság is kialakulhat, és ő lesz a te "lelki szemetesed" xD


Egyébként meg ha van kedved, írd meg holnap, hogy ment a találka, engem érdekelne, hogy megy a sorod :)

2011. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom amit mondasz annak nem feltétlen van sok értelme, de egy valaminek igen, hogy végezetül nem jelentettem neki soha semmit. De igazából ez sokkal bonyolultabb mint hogy itt mindent le tudjak írni amiből csak kicsit is megértitek a helyzetet, de lényegében mindenkinek igaza van egy ponton.


És nem úgy megyek oda hogy nem lesz semmi sőt egy kicsit attól félek hogy lesz valami és nem fogom tudni azt nyújtani neki amit megérdemel.

2011. okt. 4. 18:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérted hogy számoljak be a randiról. Részletesen nem akarok, de nem történt sok, viszont szerintem mindketten jól éreztük magunkat. Legalább is én úgy éreztem ő is jól érezte magát, és még szebb is élőben. Ami talán negatívum hogy nem volt meg az a szikra, ami persze még meglehet később. Már tervezzük a következő alkalmat. Úgy vagyok vele, hogy minél hamarabb szeretnék komolyabb szintre lépni. És ha mondjuk összejönnénk akkor még kiderülhet hogy működik e vagy sem.
2011. okt. 6. 20:15
 8/9 MarySue ***** válasza:

Na, ez tök jó hír, örülök! Nem baj, ha elsőre nem estetek egymásnak, mert

1.) nem kell elkapkodni

2.) ha később se lesz meg a "szikra", akkor sincs baj, mert legalább gyűjtesz egy kis tapasztalatot, és a legközelebbi randid (akárkivel) már sokkal gördülékenyebben fog menni :)

2011. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta nem alakul túl rózsásan, folyamatosan elfoglalt, ráírtam hogy mi van, és azt vágta a fejemhez hogy bár szimpatikus vagyok de nem tud elképzelni férjeként vagy aki mellet megöregszik, és hogy nem biztos hogy belemegy olyan kapcsolatba ami legjobb esetbe is 1-2 év..Mondom magamba, most mi van?

Erre még überelte azzal szerinte nem tudnék értéket adni a kapcsolatban neki, és ő se nekem, ez úgy ütött...


Végül is tény hogy nekem sincs meg első randi miatt a szikra ahogy neki se és ilyen messze én se mentem el, de nem is mennék. Úgy néz ki viszont ő az a céltudatos fajta. Hát annyit beszéltünk meg hogy majd ha ráér szóljon és szervezünk mégegy találkozót és csak erről fogunk beszélni és lesz ami lesz. Azóta nem keresett, utólag belegondolva már ott hagyni kellett volna a francba.

Csak szívok a csajokkal komolyan, pedig már nagyon jó lenne szeretve lenni, annyi gond elől kicsit elbújni odabújni valakihez aki a boldogságot jelenti ebbe a káoszban. De egyszerűen nem látom a kiutat, én nem tudok csak úgy idegennel ismerkedni. Ha nem látom rajta hogy lenne esélye akkor meghátrálok. Tudom mi erre a vélemény de ez van egy közös társaságban vagy ismerős által könnyebb lenne, de még nem sok embert ismerek itt Pesten hozzá.

Az egyetlen pozitívum hogy már egy ideje a másik csajjal se beszélek nem keres. Persze majd fog ha nagyon unja magát fogadok, de eddig egyszer történt meg akkor erősen bevágtam a flegmát és hamar rám unt. De félek ha nem találok senkit hamar elkezdek megint rá gondolni.

2011. okt. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!