Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jesszus mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jesszus mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap találkozok egy tök helyes sráccal a buszon és mindig engem néz :$ Tegnap leültem mellé és nem tom olyan furi érzés futott át rajtam utána én is ránéztem és összeakadt a tekintetünk.Szerintetek tetszem neki vagy valami ilyesmi?:s(az út kb 1 órás haza)(és egy olyan 15,16 max 17évesnek nézett ki:))



13/L


2011. márc. 4. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én nem mondom azt, hogy menj vissza az iskolapadba vagy ilyenek, de te túl fiatal vagy egy ilyen idős fiúhoz.
2011. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Nem csak a férfiak joba a kezdeményezés.
2011. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szerintem nem tudom de a LB-m nek 17 éves pasija van
2011. márc. 4. 11:49
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy nekem nagyon bejön ha meg esetleg van barátnője akkor meg tök szarul érzem majd magam meg az nem lehet hogy azért néz mindig mert röhelyesen nézek ki:S?
2011. márc. 4. 11:55
 5/19 anonim ***** válasza:

"szerintem nem tudom"

tapstapstaps

2011. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kössz
2011. márc. 4. 11:57
 7/19 anonim ***** válasza:

Először is nem hinném, hogy hozzád való egy 17 éves srác, amikor te még LB-nek hívod a barátnődet. Rettenetesen gyerekes lehetsz még és ezt nem rosszból mondom, mert most kell még gyereknek lenned. De ez csak az én magánvéleményem.


De ha már mindenáron akarsz tőle valami ott volt 1 óra út, mellette ültél. Miért nem csináltál valamit? Amúgy azt meg nem tudhatjuk, hogy röhejesen nézel-e ki és ő meg azért bámult.

2011. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Tényleg nagyon fiatal vagy még ehhez.És egy 17 éves srác már lassan, egy idő után nem csak csókolózgatni akar majd veled...

De ha ennyire tetszik akkor meg kezdeményezd a beszélgetést.Ha nem teszed akkor fölöslegesen gyötröd rajta magad.Ha tetszel neki akkor hajrá ha meg nem akkor meg keress valaki mást, vagy éld az életed pasi nélkül...

2011. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy alb az mért gyerekes na mindedj köszi

de szerintem nem 17 hanem inkább 16 és tudom hogy iegy idő után mást is akarna azért ezzel tisztában vagyok:D

2011. márc. 4. 13:02
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha elég bátor vagy, legközelebb is ülj mellé, mosolyogj, köszönj, kérdezd meg hol lakik, ha neki is bejössz akkor az úgy is kiderül. Ha csak azt látod rajta, hogy nem vagy neki szimpi, és inkább nem beszélne veled, legközelebb nem mész a közelébe.

Egyébként a 17 az tényleg túl idős lenne neked, reméljük csak 15 a srác:)

2011. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!