Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jesszus isten segítség mi...

Jesszus isten segítség mi történhetett?

Figyelt kérdés
anyukámék tegnap elutaztak anyuval és nem akarom őket zavarni most tesommal ketten vagyunk itthon igaz ő most 2 napot a barátnőivel lessz én mostam apu mielőtt elmentek valamit baszkodott vele de nem tudom mit én ahogy szoktam beleteszem a ruhát a mosóport az öblítőt elindítom ilyenkor lezárja magát és elkezd forgatni majt feltölti magát én benyomtam és bementem a szobámba és lefeküdtem aludni a kezem lenn volt a földön és arra keltem hogy tele van hideg vízzel a szobám és gyorsan szaladtam és valamiért kiömlött a mosógép nem tudom miért de még sprickolta magába a vizet töltötte magát lentről fojott a víz gyorsan kihuztam és mertem a szomszéd meg feljött este és leköpött meg megpofoott és rám akarta örni az ajtót én meg nekivágtam új ajtónk van és oda tette a lábát és megfeszült és aztmondtam akkor jöjjön be én meg izomból bevágtam az ajtót mikor be akart jönni na ez nem is lényeg csak valakinek elkellett panaszolnom mi történhetett a gépeel??? mosnom kéne amijen gyorsan csak tudtam mertem a vizet de nem is fojott le hozzá sok mert mondta a szomszédja hogy kb egy 4 cm es sárga rész van nála a plafonon semmi több mindez ma történt
2011. szept. 1. 16:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi nem este hanem délelőtt bocsánat csak már én is megbolondultam
2011. szept. 1. 16:15
 2/12 anonim ***** válasza:
A szomszédnak a biztosító szépen kifizeti majd a kárát, ne törődj vele. Bejönni meg pláne ne akarjon, ha nem akar rendőrségi ügyet. A mosógéppel nem tudom mi lehet, kicsit nehéz kihámozni abból, amit írtál. A kifolyó csövet a kádra akasztottad? Alul a szűrője rendesen be van rakva, nem lett tisztítva mostanában? Ha nem ezek, akkor passz.
2011. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik cső valószínűleg szétcsúszott. Ha a bemenő, akkor a csapot kell elzárni. De nem egészen tiszta, hogy pontosan honnan jött a víz. Ha a mosógépre vagy kíváncsi, azt részletezd, ne a szomszéd viselkedéséről írj fél oldalt!
2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztosito ki fogja fizetni a kart. Program nem jarhatott le mikor utoljara volt hasznalva a gep. Lehet akkor csak medium vizmagassagra volt belallitva, Te most rakapcsoltad, lehet mags vizre, a gep megtolti es tolti. Velem is tortent mar ez. Ilyenkor nem csak ki kell kapcsolni, hanem a vizcsapot kell elzarni. A szomszed uggyel nem tudom mit mondjak.
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azazz mevan ilyen kör alakú izét kellett benyomnom kinyitottam és csak bele volt téve az a szűrő szerűség most is feljött bekopogott én nem nyitottam ki azt mondta ha kap 5 ezer forintot akkor nem csinál balhét hanem kijavitja magának kidobtam neki 2000 ret aztmondta hogy ennyi is elég lesz azért írtam össze vissza mert megijedtem nagyon én amugy is félek az ilyen dolgoktól így is örülök hogy nem történt baj zárlat vagy áramütés ilyesmi most szellőztetek a takaritógéppel felszivattam a padlószűnyegröl a vizet remélem megszárad apám is nem tudom miért szedte ki belőle azt a szűrőt még jó hogy nem mentem el a barátnőimmel plázázni csupa szerencse köszönöm szépen a zöld kezet megnyomom :)
2011. szept. 1. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:

"kidobtam neki 2000-et"

Ezt nem mondod komolyan! :o

2011. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyelek meg, hány éves vagy? :)
2011. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17 igen kidobtam neki mert most nem hiányzik nekem hogy itt balhézzon igy legalább leszáll rolam... most centrifugál a mosógép még nem verte a radiátort
2011. szept. 1. 22:11
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és amugy nagyon dilis a faszi már rájöttünk hogy miért költözött el az előző lakó mert mindenkivel acsarkodik anyámat eggyik délelőtt megrángatta azért mert porszívózott és aztmondta hogy nincsen kristálytiszta csend és ő csak úgy tud hiradót nézni utána apum is leakart menni megrángatni és elkezdte játszani az ártatlant és jövök haza multkor a boltbólete és úgy bámult az ablakból hogy majd kiesett a szeme van neki valami dilis nője is de bezzeg ha azthalgatom hogy ők 100 an vannak az természetes
2011. szept. 1. 22:36
 10/12 anonim válasza:

[link]


:)) ajánlom figyelmedbe, ha 17 évesen nem ismered. Amúgy télleg látogass meg egy orvost nem vicceltem.. nem értem miért törölted az előző kommentem?

2011. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!