Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szemetseg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemetseg volt az o reszerol?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy sracnak, mar 3 honapja, hogy tetszik. Nem mondott ra semmit, csak annyit, hogy jo. Megbantott ezzel, ezert kitiltottam az MSN listamrol. Majd miutan picit lenyugodtam visszairtam, de mar egy masik Idjat. Nem fogadott el. Visszairtam 3 honapra ra megint, de akkor se fogadott el. Most hogy van ez; ha meg lat, mindig koszon?
2011. márc. 4. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lett volna szemétség? Te tiltottad le, akkor mi a bajod? Nem kötelező bármit mondania a vallomásodra és nem kötelező elfogadni az MSN felkérésedet se.

Nem mellesleg ez a kérdés már volt, akkor is elmondtuk ugyanezt.

2011. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Kérdezd meg tőle élőben, ha zavar.

Ja és ő nem a tiéd...

2011. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szemétség tőle. Te tiltottad ki. Én sem fogadnám el olyannak a jelölését, aki már egyszer kitiltott. A srácnak teljesen igaza van.

Természetesen köszön, ha lát, miért ne köszönne? Aki nem bunkó, az általában köszön annak, akit ismer.

2011. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is ha jól értettem, 6 hónapja ismeritek egymást, nyilván, hogy köszön. Hisz így illik. Másodszor, ha basztatod, zaklatod, nem fog beléd szeretni, hanem inkább megutál... Hagyd azt a srácot, van elég hal a tengerben.
2011. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!