Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne? Vagy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne? Vagy ezt jobban szeretik a lányok? Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Nyáron megyek le vidékre, és ott van egy lány akit én nagyon szeretek és össze akarok vele jönni. Ők vidéken elég szegények, én meg eléggé tehetős vagyok(család-bol származok) értsétek ugy hogy.: iphone-omvan, napi 5-6k vagy többet költök, és ezt ö nem ugy venné le hogy "le megyek villogni"?


15f és a lány 16l


2011. máj. 19. 03:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam h az iphone mar tehetosegnek szamit, mert akkor en is az vagyok bar nem igen erzem, es 5-6k sem koltok el naponta, nem tudom te mire tudsz elbaszni annyit...

Lenyeg ha nem erezteted vele h gazdag ficsur vagy es nem nagykepuskodsz akkor nem lesz baj. Ugy ertem h nyugodtan hivd mwg kajolni, fagyizni... de mellozd az olyan kijelenteseket h en fizetek mert nekem nem szamit a penz vagy h fizetek mert gazdag vagyok te meg tudom h szegeny...

Bocs kicsit az ilyen 15 eves wana be-ken fel huzom magam neha...

En 21 vagyok es amim van azt magam ertem el (kocsi,lakas stb.)

2011. máj. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de figyelj, mit jelent az az 5-6 k ?? 500-600 vagy 5000-6000 Ft-ot? na mert egyik se nagy szám, hogy naponta elversz ennyit, hiszen nem túl nehéz, de hát ettől lennél gazdag? ne viccelj már ...

Hát sztem csak simán gyere össze vele, és valóban ne azt hangsúlyozd, hogy milyen családból származol, hiszen ezt úgyis tudja, szal tagadni kár, csak ne villogj vele. Az természetes, ha meghívod ide-oda.

2011. máj. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy vidéken él, nem biztos, hogy szegény, csak nekik sokat kell melózniuk a pénzért. Szerintem, ha van valami meló, te is segíts nekik. A lánnyal meg menjetek el erre-arra, hívd meg erre-arra, de a pénzben is legyen mérték, mert észre fogja venni, mennyit költesz.
2011. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. nak. mi nekünk kevés 1 millió ft egy hónapra. meg napi 15-25eft költök csak én el!


u.i. nem hiteles a lakásunk.

2011. máj. 19. 07:04
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintetek az iphone meg a napi 5-6k még nem gazdagság? :/ basszus, akkor én a templom egerénél is szegényebb vagyok....igazából azt se tudom, pontosan mi az az iphone, csak annyit tudok, hogy valami modern és drága kütyü, ami telefonhoz hasonlít, és nekem nem napi, hanem heti 5-6k jut jobb esetben, mert van, amikor annyi se...
2011. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1M havonta... meg elköltessz 15-20at... most akkor elkezdődik a kinek a fsza nagyobb játék. Csak abba gondolj bele h te ezért a pénzért szerintem nem sokat tettél le az asztalra. Szoval te is az a fajta kölök vagy aki apuci bmwjében veszit közben meg semmit nem ér... Első voltam.
2011. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó hát el kell fogadni, hogy társdalmi különbségek vannak, lesznek, és egyre inkább lesznek, és valóban van olyan réteg, akinek a napi 20 e Ft nem igazán nagy pénz
2011. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, most megnyugtattál. Én vidéki vagyok és eddig azt hittem, hogy szegény is, de napi jó pár ezret én is elköltök.

Amíg nem a saját munkáddal keresed a pénzedet, addig jobban jársz ha nem vágsz fel vele, mert szarba se fognak nézni az emberek.

2011. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Privibe megadom a számlaszámom,ha gondolod hétvégenként utalhatsz rá,ha összegyűlt annyi,indítok egy vállalkozást,ahová beveszlek.XD
2011. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, h. nem te vagy a gazdag, hanem a szüleid ls a pénz miat valszeg te többre fogod vinni,mert jó suliba fogsz bekerülni és valszeg jó állást is fogsz kapni.A lényeg h. szerintem becsüld meg a pénzt és azt a helyzetet ami van, ne költekezz feleslegesen,mert értelmetlen.Vanbnak lányoka kiknek jól esik ha vesznek nekik ezt meg azt,de én őszintén szólva többre értékelem ha egy szegényebb vesz nekem vmit,mint egy olyan fiú akinek meg se kottyan.Szóval az amid van az lényegtelen, a lényeg h. ne beszélj a pénzről és ne költsél rá túl sokat,egy sima hamburgereshez meghívhatod, vagy menjetek el sétálni, ismerkedj meg a vidéki élettel,te pedig mesélj a városiról.Ha összejöttök és már komolyabb a helyzet akkro már elviheted étterembe, vehetsz neki ezt azt,de az elején én azt tanácsolom h. inkább pénz nélkül próbáld meghódítani.
2011. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!