Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, mit csináljak/men...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, mit csináljak/mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Húú hol is kezdjem. Első kérdésem, van egy lány, és beszélgetünk egy ideje (fősulisok vagyok mindketten) nekem tetszik, szerintem azért én se vagyok neki 100%ra közömbös. Nemrég így bejelentette, fiú van a dologban (na itt egy gyors káromkodás) de azt is mondta mellé, hogy "ki tudja meddig tart ez nála" vagy ilyesmit... Na szoval ez az első problémám, ez tulajdonképp nem olyan nagy gond mert ugye csak tetszik neki max nem járnak vagy ilyesmi. Viszont ha már lenne esélyem, mert szerinte édi aranyos meg rendes meg nem tudom még miket mondott vagyok, meg még szerinte jól is nézek ki ,akkor csak van esélyem. Nemrég olyat beszéltünk, hogy majdnem lebabáztam, még az agyműködésem is kihagyott félpercre esküszöm. (meg ha nem említette volna ezt a valakit, akkor majd megesküdtem volna rá, hogy még féltékenykedik is ) . Egyszóval nem tudom, lehet el kéne hívni valahova, de ha most elhívom ilyen "korán" akkor meg lehet besülök és ennyi volt. Lehet végre lenne esélyem egy lánynál, eddig még nem igazán volt barátnőm-.-, szoval nem akarnám így helyből elrontani.
2011. márc. 4. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg mondja milyen jó velem beszélni , meg hasonlók... (bár az a gond, csak msn -.-, de hát am meg nem futunk össze, de még inkább ő invitált engem valami buliba )
2011. márc. 4. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ő invitált téged, akkor nem vagy neki közömbös!

Ha azt mondja hogy édi,aranyos,rendes vagy, akkor az szintén arra utal hogy nem vagy számára láthatatlan.

Neked is dicsérni kéne őt, hogy mennyire édi,aranyos,szép,és ha jelentesz neki valamit,akkor valószínűleg viszonozni fogja az érzéseidet!De ügyelj arra hogy ne tűnj nyomulósnak, mert azt a lányok szerintem nem nagyon szeretik.

Ha alakulgat valami akkor írj =)

2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen igen, de írta, neki tetszik valami másik srác, ez eléggé elbizonytalanított azért, de múltkori beszélgetés után már semmiben se vagyok biztos XD
2011. márc. 4. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valahogy mutasd ki hogy mit érzel iránta,és ha bejössz neki, és akar téged, akkor viszonozni fogja!
2011. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na az Ánti... szameg ha azzal jön, hogy a srác bunkózott vele, de előtte nemsokkal még csókolóztak az mit jelent?
2011. márc. 4. 23:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ájjj kicsit lelombozódtam most ... És pont az én véleményemet kéri mit csináljon a sráccal, pont az enyémet, istenem miért büntetnek engem :S Mert mi van ha tényleg szereti a srácot- a srácnak van barátnője talán... Most egy kicsit puff van nekem már megint, ... elbizonytalanított mert lehet van esélyem, de ebben a pillanatban most azt látom nincs .
2011. márc. 4. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!