Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fröcsögtök egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fröcsögtök egyfolytában ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Normális válasz helyett miért kell fröcsögni és fikázodni egyfolytában?Egy két kérdésbe bele olvasgatva egy két ember olyan megenged magának hogy nekem ég a pofám így monitoron keresztül és úgy alkotnak egy emberről véleményt hogy még nem is találkoztak vele!Szánalmasak vagytok!:)
2011. márc. 5. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nah igen az ilyenektől kiver a víz..-.-'
2011. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Miért jó másokkal kiszúrni? Abban a reményben jön ide, h választ talál a kérdésére, erre kapja a hülye, idióta szövegelést. Szánalmas...


20/L

2011. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. trollkodás - hogy ez miért jó? amiért a Pisti is terrorizálja a társait... semmiért!

2. amikor már 20x kérdezik meg egy nap, hogy hogy szerintük csúnya vagy mi a baj vele, vagy camszexnél mekkora a teherbe esés valószínűsége akkor viszont én lennék öngyilkos amiért egyesek nem használják azt amit a Teremtő gyárilag beszerelt: az agyat - csak fejleszteni kéne.


Remélem ez kielégítő válasz volt.

2011. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó véleményén vagyok...


A kérdezők egyik fele arra sem méltó, hogy embernek nevezzük, szánalmas milyen idióták vannak...

Másik felének, akik tudnak fogalmazni, akiknek értelmes problémájuk van, azoknak szívesen segítek, amennyiben képes vagyok rá.


20F

2011. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!