Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mire lehet jó? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mire lehet jó? . Egyfolytában a volt nője kívánságait lesi, és komolyan mondom a sírba tesz. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Megismertem lassan egy éve egy srácot, aki akkor volt szaktófélben a barátnőjével. Én sajnos messze lakom tőle, szóval eddig csak 4-5 személyes találkozónk volt, az is az elmúlt fél évben. Tulajdonképpen sajnos ő rám szerintem csak barátként tekint, én viszont bele vagyok esve, de nagyon.Amikor találkozunk mindig csak puszit adott, én meg vártam, hogy megcsókoljon, aztán sehol semmi...És féltékeny is vagyok. Mindennap várom msn-re, és amikor nem jön fel este, tudom, hogy a volt barátnőjével van, és el tudom képzelni, hogy miket csinálnak...és másnap, én hülye megkérdezem, és elmondja hogy igen, vele volt, és akkor elkezdek féltékenységből olyan dolgokat írni...elhordom neki a csajt mindennek, őt meg hülyézem, és ez csak jön, akkor is ha nem akarom...Viszont számomra felfoghatatlan, hogy miért jó neki, hogy még mindig vele éli a szexuális életét, holott én, szerintem már neki is leesett, totál bele vagyok esve? Én meg kifeszülök idegileg...nyilván én vagyok bolond, hogy tartom vele a kapcsolatot, de mire jó ez neki komolyan? :(
2011. ápr. 1. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen sajnos ő rám szerintem csak barátként tekint..." - Ha csak barátként tekint rád, miért ne szexelhetne a volt barátnőjével?

"miért jó neki, hogy még mindig vele éli a szexuális életét, holott én, szerintem már neki is leesett, totál bele vagyok esve?" - azárt mert te messze laksz tőle, gondolom. És mert nincs beléd esve.

Ha másból nem, hát a hisztiből és a féltékenységből biztos tudja hogy te bele vagy zúgva.

Te meg rákérdezel, hogy mit csinált előző nap, és nem akar hazudni és elmondja hogy mit. Vagy csak húzza az agyad, szívat. Más nem jut eszembe.


De nem nagyon értelek, miért kínlódsz és túráztatod magad feleslegesen:S mert ezt csinálod. Ne tartsd vele a kapcsolatot, vagy beszélj vele ritkábban, hogy elfelejtsd, és keress egy elérhető srácot.

Ő nem akar tőled semmit.

2011. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!