Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jo otlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jo otlet, hogy nem keresem egy ideig?

Figyelt kérdés

3 honapja elmondtam egy fiunak, hogy tetszik. Azota, hogy tudja, hogy tobbet jelent szamomra, mint barat, ugy viselkedik velem, mintha felsobbrendu lenne, mint en. A jarasa teljes egeszeben olyan menos jaras lett, ha osszefutunk az arcat nemhogy rendesen tartana, hanem kihuzza magat. Felvettem MSNre tobbszor is, de nem fogadott el.

Helyes dontes lenne, ha eszre se vennem, ra se neznek, es megszakitok vele minden kapcsolatot legalabbis egy idore? Mit gondoltok?


2011. márc. 5. 17:41
 1/4 Norb66 ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó ötlet! :)
2011. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ha akar tőled valamit úgyis keresni fog. Nem tudom, hogy neked ezt könnyű-e kibírni. Mármint, hogy nem keresed. De a legjobb amit tehetsz. :)
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne egy ideig ne keresd, hanem abszolút ne keresd! te már elmondtad neki mi a helyzet, innentől kezdve neki kell lépnie, ha akar. bár én kétlem.
2011. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!