Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hibát követek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hibát követek el, ha én keresem?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, de már majdnem egy hete hiába várom, hogy keressen. Tudom, hogy ő ilyen típus, hogy nála lassabban mennek a dolgok és kicsit bátortalan is... Nagy hibát követek el, ha én írok neki egy sms-t? Vagy mindenképpen meg kéne várnom, hogy ő keressen?
2011. aug. 25. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki. Ha félénk akkor örülni fog hogy írtál, ha pedig nem érdekled és azért nem ír, akkor legalább te is tisztába leszel a dolgokkal.


22/F

2011. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írj rá
2011. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkabb bukjad be, mint meg se probaljad...
2011. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy emiatt bukom be? Már fél éve húzzuk egymást, nem akarom hülyeséggel bebukni. Viszont még fél évet várni sem akarok...
2011. aug. 25. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen viszonyban vagytok, de miert lenne rosszabb, ha bebuknad? Legalabb tudod, hogy hanyadan alltok.


"Szia. Hetvegen sokat kell tanulnom/dolgoznom, de szombat/vasarnap este szivesen kiszelloztetnem a fejem es setalnek egyet. Elmegyunk?"


Ezzel az sms-sel olyan naygon nem lehet beegni...

2011. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én valami olyasmire gondoltam, hogy "megint hiába várom, hogy keress...", mert a múltkor pont erről beszélgettünk, hogy egy csomó ideig nem keresett, utána meg kétszer olyankor, amikor nekem nem volt jó, majd véletlenül találkoztunk végül és akkor jöttünk össze... De a legutóbb is nagyon sok idő telt el amíg keresett és amikor kérdezte, hogy rosszul esett-e akkor mondtam, hogy igen. De mondjuk ott 1 hónapról volt szó, ezért ne tudom, hogy most várjak-e még, mert lehet, hogy pár nap és keresne magától is...

Mivel 100km-re vagyunk most egymástól ezért az is lehet, hogy csak akkor akar, amikor már tudunk találkozni, az olyan férfi logika lenne...

2011. aug. 25. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

"megint hiába várom, hogy keress..." Ezt minek irnad le? Most oszinten? Ne add ki a gyengeidet.


En fiu vagyok. En ilyesmit varnek el esetleg.

"Mikor jossz a varosunkba? Jo lenne egy sutit kozosen megenni. Szamoljak azzal, hogy osszefutunk?"

2011. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Inkább megkérdeztem, hogy jön-e a haverjának a házibulijára, ebből nem lehet baj, legfeljebb nem jön, de legalább mindketten tudni fogjuk, hogy a másik ott lesz-e. Ha mégse akarna velem találkozni, akkor legalább nem ott éri a meglepi, hogy engem is meghívtak...
2011. aug. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!