Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem fél év után az első hétvégém amin nincs kedvem menni sehova? Öregszem?

Figyelt kérdés
De persze ilyen nem sok lesz mostanában remélem.
2011. márc. 5. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként nem hinném, én 15 éves vagyok, de nekem is van ilyen sokszor. Ilyenkor inkább otthon maradok, megnézek egy filmet stb.
2011. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már a klimax. :)
2011. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első hát nálad sokkal idősebb vagyok koromat ki se írom.

Utolsó én is ettől félek:D:D

2011. márc. 5. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, 22 éves vagyok, de semmi kedvem.Akkor szokott megjönni a kedvem, amikor megérzem az egyik parfümöm illatát, meghallom a zenét, megérzem a cigifüstöt. Szóval nálam a szaglási és hallási ingerekre reagál a szervezetem buli alarmmal :D
2011. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Huhh nekem azért kellett 13 év, meg egy jó fas.za betegség, hogy ide eljussak :D De hullámvölgyek szoktak lenni, nem baj, csinálj otthon vmi hasznosat, tanulj, olvass.
2011. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tanultam 19 évet, valahogy most már ahhoz nincs hangulatom egy ideig. De kösz a tippet! amúgy én is 13 év környékén járok a minden hétvégi bulizás szempontjából:D Amúgy annyira unatkozom és nincs kedvem semmihez, hogy képes voltam feltenni ide ezt a kérdést aminek igazából értelme nem sok.
2011. márc. 5. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Hmm, én még csak 15 éve tanulok.

Jövő hét végén buli? :D

2011. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kettő is szombaton egy alapozó Hétfőn meg majd egy levezető buli:D
2011. márc. 5. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Ajj, engem nem hívtak jövő hétre még sehová :(
2011. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35-38 felé vagy ha jól tippelek? Első voltam
2011. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!