Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolhatja? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja? Vagy hülyít?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom van egy sráccal,akivel még nem találkoztam.Ő is szeret állítása szerint és én is szeretem.De nincs nete nem tudunk beszélni,telón is rég beszéltünk.Én szakítottam vele egyszer,mert bár szeretem meg minden úgy éreztem ennek nem sok értelme van.Naon szomorú volt meg minden és felment msnre unokatesójánál h megbeszéljük a dolgot.És naon őszinte volt h ő nem szórakozik velem,meg tényleg szeret,és ennyi idő után-7 hónap-kötődik hozzám.Pedig nem is találkoztunk semmi.Sokan mondják nekem h lehet h csaja van meg nem tudom mit csinál.Ez is benne van a pakliban.Szerintetek az h kötődik hozzám meg szeret(állítása szerint)igaz lehet?Nem csak hülyít?

Mert hát 210km,meg nem tudunk beszélni se...


2010. nov. 27. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
attól még szerethet
2010. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan a rákból tudjuk, mit gondol és érez??
2010. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkozz vele!
2010. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kötődik hozzád, de nem lehet beléd szerelmes, max csak azt hiszi. A szerelemhez nem elég pár mondatot leírni, és msnen beszélgetni. TALÁLKOZNI is kell - ez a minimum. Ő is meglepődne, milyen hamar túltenné magát rajtad! Ez nem szerelem. Jól eldumáltok, ennyi.
2010. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond,amit akar... :-)
2010. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szvsz értelmetlen amit csináltok. Nagyon. 210km a mai világban igazán nem sok, ha ennyire nem vagytok képesek, hogy megtegyétek ezt a távot néha, akkor nem vagytok egymásnak valók. Semennyire.
2010. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!