Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint tényleg komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg komolyan gondolhatja velem és hogy szeret?

Figyelt kérdés

Na szóval 1hónapja vagyok együtt a barátommal, kezdtem beparázni hogy undorodik tőlem

azért nem nyal ki stb.

Nem az hogy az a létfontosságú dolog a kapcsolatunkban, csak jól esett volna.

Ő elvárta tőlem és már eléggé éreztettem vele hogy valami ezzel kapcsolatban nem oké.{mármint én se annyira csináltam neki}

Ma elkezdett kényesztetni aztán lement "oda le"

mondtam neki hogy hagyja ha nem akarja.De folytatta nem azt mondom hogy nagyon jó volt de élveztem azért.

Mondta nekem hogy miért nem akartam(?) én meg véletlen mondtam hogy mert azt hittem undorodsz tőlem.

És ő erre elkezdte mondani hogy senkit nem szeretett eddig és nem is nyalt ki senkit.

És hogy így mutatja ki ezt nekem.

Mit gondoltok tényleg így van vagy csak kamuzott(?)


2010. szept. 12. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ígyvan.Alap.
2010. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:
Semmi okod arra gondolni,hogy undorodik,vagy kamuzott,igazat mondott!Én elhinném neki!
2010. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem az alapján kell eldönteni h szeret-e h kinyal-e-.-
2010. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem őszinte, pedig én elég paranoiás és féltékenykedő ember vagyok
2010. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg nincs leég önbizalmad, előző voltam 24/L
2010. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!