Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha ők akartak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha ők akartak valamit, akkor én nem; és ha én, akkor meg ők nem?

Figyelt kérdés
Ha úgy találkoztam egy lánnyal hogy lesz.rom, lesz ami lesz, vagy nem igazán érdekelt, akkor mindegyik elkezdett rámmászni, meg egyből járni akart, ilyenek...De amikor úgy találkoztam lánnyal, hogy akartam is valamit, meg érdekelt, akkor meg mindig az lett a vége, hogy nem lett folytatása soha, mert el lettem küldve a búsba (persze nem így).:S
2011. márc. 6. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak mert. Én is csak akkor kellettem annak a csajnak akiért évekig odavoltam, miután kiszerettem belőle és lett egy barátnőm.


De most hogy tudod mi a titok -leszarni őket- úgy vághatsz bele hogy mindig leszarod majd őket.

2011. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az amikor a kereslet és a kínálat függvénye nem találkozik. Majd összejön egyszer, csak ne úgy állj hozzá, hogy lesz*arod, hanem érezd jól magad a bőrödben. És sose utasíts vissza olyat, akivel jól érzed magad.
2011. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ilyen az amikor a kereslet és a kínálat függvénye nem találkozik."


kb. így gondolom én is, jó lenne már ha egyszer találkozna ez a függvény

2011. márc. 6. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ha leszarod a hozzáállás, akkor nem stresszeled túl, nem nyomulsz, igazán önmagad vagy.

Ha ezt tudod hozni azokkal szemben is akikre hajtasz akkor majd ők is akarnak.

2011. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, csak azt nem értem, hogy ha akarom akkor miért kell úgy viselkednem, mintha nem akarnám? sztem annyira nem látszik meg rajtam, legalábbis aki nem gondolatolvasó az kívülről nem látja hogy akarnék valamit
2011. márc. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!