Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a bátyámmal még mindig együtt alszunk?

Figyelt kérdés
én 16 vagyok ő 19 de még mindig egy ágyba alszunk.nincs külön ágyunk.Már gondoltunk arra hogy veszünk egyet egyet de aztán valamiért mégse.Tegnap jutott eszembe hogy ez nem fura kívülről nézve? Mert én nem érzem annak mivel a bátyám és nem "úgy" nézek rá,meg hát szeretek mellette aludni. Ti hogy látjátok?
2011. szept. 24. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sok dologtól függ. :)

Ha nagyon régóta alszotok együtt, és nagyon széles az ágy, akkor nem gáz, meg végül is tesók vagytok. De már csak praktikus okokból is javasolt külön lenni, hátha pl nem egyszerre akartok lefeküdni.

Valamint akkor gáz még, ha fiú vagy. :D

2011. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez most mi?? :D
2011. szept. 24. 22:09
 3/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok:)
2011. szept. 24. 22:10
 4/17 A kérdező kommentje:
kiskorunk óta.Régen mindig csak úgy tudtam megnyugodni ha mellé fektettek.Aztán ez így szokássá vált.:) Nem is nagyon érzem már jól magam ha egyedül kell aludnom.
2011. szept. 24. 22:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
bátyád olyan idősen nem él nemi életet? mert azt is ciki ugy megoldani hogy felvisz egy csajt te meg ott alszol mellettük?
2011. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az elválasztást megtehették volna korábban is a szülők ... :D:D:D
2011. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Olyankor én elvagyok küldve otthonról...vagy anyuék szobája mellett van egy pici kis "szoba" és olyankor ott kell aludnom.
2011. szept. 24. 22:12
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi van abba ha nem él nemi életet 19 évesen? Semmi rossz, én se élek nemi élete, és nagyon jól érzem magam. 18F
2011. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én külöm alszom a bátyámtól és az öcsémtől, de kirándulás sátorozás alkalmával egymás mellett.Szerintem nem gáz.

14L

2011. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de akkor kívülről nem furcsa igaz?
2011. szept. 24. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!