Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ráírhatok még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ráírhatok még? Van egyáltalán esélyem? 14L

Figyelt kérdés
az egyik barátnőmnek az unokatestvére nagyon tetszik. de olyanok mint a testvérek mert folyamatosan szekálják egymást és egy házban laknak. elmondtam a barátnőmnek hogy tetszik az unokatesója, együtt szoktam vele iskolába járni (bnőm, a tesója meg én) de sose szólok egy szót se mert folyamatosan piszkálják egymást és én ebbe nem birok beleszólni meg azért is mert nem is ismerem ezt a fiút.. mikor elmondtam barátnőmnek hogy tetszik az unokatesója, beszélni akart vele h elmondja neki h tetszik nekem. de nem engedtem mert ez még sose jött be. de egyik nap ráírtam chaten de azt se tudta h én szoktam reggel ott lenni vele de mikor ezt "tisztáztuk" elkezdett mesélni mesélni magáról, én meg mégjobban bele szerettem, róla álmodoztam és álmodtam. másnap megint ráírtam de kiderült h filmet néz ugyh mondtam h nem zavarom. másnap megint ráírtam és tudom hogy ott volt de nem válaszolt. gondoltam rá hogy facebookon megbököm csak úgy éreztem hogy az sok lenne.holnap megint ott lesz és félek de szeretem :s
2011. márc. 6. 15:02
 1/7 Norb66 ***** válasza:
Szerintem a barátnőd elmondta az unokatestvérének hogy tetszik neked, ezért is mesélt magáról :) Nyugi, nem kell félni, nem fogja leharapni a fejed, elvégre ő is egy ember :) Örülj, hogy láthatod! :) Amúgy mondd el neki hogy tetszik neked, hogy "tisztázzátok" és meg is kérdezheted tőle hogy mit érez irántad. De lehet hogy a fiú holnap már virággal készül a számodra, vagy valami kedves ajándékkal :) Majd kiderül :) Bátorság!
2011. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Érdekes,hogy nem ismeri azt az embert akivel iskolába jár minden nap.Szerintem próbáld elterelni a témát a piszkálódásról és hozz szóba vmi témát,amihez a fiú is hozzátud szólni.Aztán úgyis összeimerkedtek és jön minden magától.:D

Sok sikert;]

2011. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. márc. 6. 20:48
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nagyon úgy érzem hogy nincs esélyem sem nálla :(
2011. márc. 8. 06:22
 5/7 Norb66 ***** válasza:
Ne légy ilyen pesszimista, mert akkor tényleg semmi esélyed! Fel a fejjel! :) Légy pozitív és optimista :)
2011. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen,csak ne nyomulj nagyon ha látod hogy nem igazán érdeklődik.Ne írj rá mindig te,egy idő után -ha szimpatikus vagy neki- akkor ő fog írni.Inkább próbáld minél jobban megismerni,beszélgessetek reggel iskolába menet..És szólj a barátnődnek hogy hagyjon téged is szóhoz jutni.(:
2011. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislány! semmi sem lehetetlen. ezt jegyezd meg. a remény hal meg utoljára. kérdezd meg hogy valamelyik nap nincs e kedve eljönni veled sétálni. arra biztos felkapja a fejét:)
2011. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!