Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Örültök ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Örültök ha a barátnőtök nem vesz fel melltartót, pl pulcsi alá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ...ha sima hétköznapokról beszélünk, akkor (későbbre gondolván) legyen, de ha csak kettesbe vagyunk, akkor igen, örülök, hogy ha nem vesz fel póló alá melltartót
2011. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha pl moziba mentek,és utánna meg haza összebújni :P
2011. márc. 6. 18:18
 3/9 headhunters ***** válasza:
Hát, ha csak 2-esbe vagytok, akkor igen, amúgy meg nagyon nem :)
2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok. de én ha kimegyek otthonról, akkor mindig vezsek fle melltartót, otthon már más tészta. ha előtte moziba megyünk, akkor a mozinál biztos van rajtam cicifix, ha otthon átöltözök, akkor lehet h nincs, de általában van, ha nem öltözök át, akkor rajtam van, de megszabdul ő attól, ha szeretne ;)
2011. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy esetleg még nyáron ha pánt nélküli ruhát veszek fel, néha az alatt nincs melltartó rajtam, de az megint más kategória szerintem. iskolába pl mindig van.
2011. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem örülök.


Mert egyrészt szexy és szeretem vetkőztetni a páromat, másrészt meg szerintem a mellnek sem túl jó ha egész nap csak lóg a levegőben....


és amikor meg jön egy kis hűvös és feszülős felső van a lányon akkro rögtön megmerevedik a mellbimbója és mindenki azt bámulja!


Nézd meg az afrikai nőket a törzsekben NO melltartó és a mellük eldeformálódik teljesen....

2011. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ééés az előző hozzászólóhoz hozzátenném, hogy mivel a súly előre fog húzni, egy idő után fájni fog a hátad, derekad
2011. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én meg pont azt olvastam h az nem jó a mellnek ha mindig melltartó van a lányon.


nem feszülös felsőre gondoltam,hanem pl: [link] ilyesmi pulcsi alá

2011. márc. 6. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy legyen rajta melltartó, szerintem legyen.


Az hogy este alvásnál nincs rajta az okés, de napközben legyen. Szexy és nem lötyög.

És én pedig úgy tudom mindenkitől, hogy ha nincs melltartó az a baj. Nyilván nem olyat kell venni ami teljesen szorítja a mellet és kidudorodnak az erek rajta , tőle...megnyúlik a mell eldeformálódik....

2011. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!