Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Benne lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Benne lennétek egy álkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy a haveri kör és a család miatt úgy feltűntetni, mintha járnánk egymással, de közben ez csak egy jó kis megrendezés lenne.


Nagyon rossz, hogy mindenki lenéz, mert nincs barátnőm és mindig éreztetik is, hogy ők milyen jól meg vannak egymással.


Nem kell semmi extrát teljesíteni csak néhányszor tali előttük, hogy hadd lássák nem vagyok már egyedülálló.


2011. nov. 3. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát inkább szerezz 1 csajt
2011. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Ez nevetséges. Ehhez egyrészt iszonyú értelmes lány kell, aki pironkodás nélkül képes hazudni, mintha könyvből olvasná, és képes színészkedni is.

Egy ilyen lány viszont nem megy bele ilyen baromságba.

Hány éves vagy, hogy ezzel bántanak? Mindenki nős körülötted?

2011. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
B*zd meg, ha ennyire izgat mások véleménye, akkor fizess le egy prostit. Akkor biztos te leszel a kúl csávó.
2011. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress egy hasonló helyzetben lévő fiút. Ha álkapcsolat, akkor mindegy, nem?
2011. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ti mind hülyék vagytok!!!!!! :D

Ez az egyik legzseniálisabb csajozási trükk!!!

Kifogsz egy jó csajt és magad mellé helyezed úgy h ne tudjon elmenni ha valami nem tetszik neki, nem úgy mintha csak a diszkóban lennétek! De a csaj nem is tudja hogy ő tulajdonképpen ott marad önszántából mert rávették, és lehet ismerkedni, meg fűzni! :D

Először csak megjelenés, bemutatkozás, majd vásárlás anyuval, majd szalonnasütés, családi jégkorizás, és közben a csajt meg lehet ismerni és össze lehet jönni vele! :D

Nincs feszkó, nincs kínos csönd, se nyomulás, csak lassú és holtbiztos behálózás! :D

Ez nagyon nagy ötlet!!! :D

2011. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ez mind szép és jó de megvan már hozzá a leányzó/fiú ?


elméletben .... de meg is van hozzá ami kell?

2011. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én már voltam ilyen "kapcsolatban", a baráti körben kellett eljátszanom, hogy együtt vagyok egy sráccal (mert rányomult egy olyan csaj, akit utált, s így eltűnt a csaj) kb. 3 hétig tartott:D
2011. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hajdú-bihari lányok jelentkezését várom továbbra is! :D
2011. nov. 4. 14:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én játszottam már ilyet, nincs ebben semmi pláne... A kissrácot csesztették, hogy nyomi lúzer, közben egy hót cuki tünemény volt. Én megsajnáltam és eljátszottuk, hogy én vagyok a fullos nője. Azokat az arcokat öcsém!!! XD azért megérte. Utána ő lett a menőcsávó. :)

20L

2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sz.tem nagyon jó ötlet! :D Küldj már egy képet magadról légyszi. :) eniki5@citromail.hu -ra
2011. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!