Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti értékelnétek egy ilyen párt/nőt magatok mellett?

Figyelt kérdés

Aranyos, segítőkész, mindig nagyon kedves, mosolygós, érdeklődő. Tudod, hogy soha nem csapna be, őszinte minden helyzetben veled.

Utál bulizni, de imádja a mozit a nagy kirándulásokat. Mindegy neki, csak veled legyen. Bármi apróságot adsz ajándékba, őszintén örül neki.


Komoly tervei vannak veled és ezt el is mondja. Család, gyerekek pár év múlva.. Imád hozzád bújni, megcsókolni.

Nem csak adott időszakokban van kedve hozzád, hanem a nap bármely szakában ha ahhoz van kedve egyszerűen megcsókol, mert imád. Odabújik, amikor dolgozom a gépen és megcsókolja a nyakam, megsimogatja a hátam.


Ha sz_r napom van az autóm kesztyűtartójában napközben egy kellmes üzenet vár tőle. Akarva-akaratlanul megnyugtatva ezzel.


Ha beteg vagyok úgy ápol, mint egy anyuka a kisfiát.


Ti vigyáznátok egy ilyen nőre? Ő lenne a tökéletes?


2011. nov. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Ha rosszúl vagyok, nem tudok aludni, azonnal felkel hozzám.. és még sorolhatnám.
2011. nov. 6. 16:24
 2/51 A kérdező kommentje:
Egy ilyen csodálatos nőt hülye lennék nem meg kérni, igaz?
2011. nov. 6. 16:25
 3/51 anonim ***** válasza:

Nagyjából ja, főleg ha a pár év alatt nem az érti hogy jövőre :D

De mindenképp közel álomnő, nem is pont ilyen az álomnő :)

2011. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Még mielőtt kitalálnátok, nem színészkedik, ő ilyen ember. 3 éve a párom és egy ideje velem él.
2011. nov. 6. 16:26
 5/51 anonim ***** válasza:
Hol van a trükk? Nekem teljesen egyértelmű a dolog, Neked nem. Szerintem elhallgatsz valamit:)
2011. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Én azon gondolkodtam, hogy mindent megkaptam, amit meglehet tőle. Soha nem akartam házasodni, de őt elveszem egyszer.


Szerinted milyen az álomnő? Kit vennél feleségül?

2011. nov. 6. 16:28
 7/51 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem a kérdést. Dicsekszel talán? Tényleg, alapvetően mi értelme ennek a kérdésnek?
2011. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Mit titkolok el??? Ezt nem igazán értem.


Én csak megosztom veletek a gondolataimat. Komolyan elgondolkodtam azon, meg kellene házasodnom, a korom ideális, az övé is. Miért várjak még?

2011. nov. 6. 16:29
 9/51 A kérdező kommentje:

Mi a kérdésem?


Az a kérdés, hogy ti elvennétek-e?


Én elgondolkodtam. Nem dicsekvés, a tökéletes mindenkinek mást jelent. Nekem ő jelenti.

2011. nov. 6. 16:31
 10/51 anonim ***** válasza:
76%

Ez viccesen fog hangzani, de ha már wc-n a nagyobbikat is elmeritek végezni úgy, h mind ketten egy házban vagytok, akkor kérd meg. Nevetségesen hangzik, de elgondolkodtató.

De tény, hogy álomnő a párod. Igazán vehetne Róla példát szerintem a mai Nők talán 60-70%-a. És remélhetőleg ez így is fog maradni. De ugye Ő is el várhatja ezeket Tőled, és hasonló módon viselkedsz Vele?

2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!