Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szimpátia? Esetleg több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szimpátia? Esetleg több?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nyáron 'ismerkedtem meg' az üzletében, amikor elromlott egy elektronikai eszközöm (Ő küldte el szervizeltetni). Már első találkozáskor mosolyogtunk végig egymásra, és megtaláltuk a közös hangot. Aztán ismerősöm MP4 lejátszója elromlott, és őt is hozzá küldték. Az ismerősöm nem ért rá, és engem kért meg, hogy vigyem el. Az akkori találkozáskor is ugyan az volt, mint amit korábban leírtam.

Pár hete a számítógépemet hozzá vittem el. Azon a héten szinte minden délután valamiért ott voltam (hét elején benéztem megkérdezni, ráér e, mert eléggé sok munkája van, másnap elvittem, következő napra behívott, hogy 'beszéljük meg, mire jutott', másnap elvittem a gépet, viszont munkatársa mondta, hogy másnap nézzek be hozzá pár dolog miatt, és akkor is találkoztunk.)


2011. márc. 7. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szimpátia, hanem pech. Nekem 10 év alatt nem romlott el ennyi cuccom összesen.
2011. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végül is csak a gépem romlott el és a fényképezőm :)
2011. márc. 7. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
a sors keze:D
2011. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)))))))))
2011. márc. 7. 16:11
 5/6 anonim válasza:
Add meg neki a számod legközelebb:P
2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudja :)
2011. márc. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!