Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csúnya arcu, de vékony csajnak van barátja, de egy szép arcu, viszont kövér csajnak nincsen, és nem is probálkoznak nála?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire vagy kövér, de te még mindig jobb helyzetben vagy mint a csúnya arcú lány. neked csak sportolnod és diétáznod kell és szuper kis csaj leszel. de a csúnya arcú lánynak mindig csúnya marad az arca.

van egy mondás: segíts magadon Isten is megsegít....

2011. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ha magadba fordulsz, akkor kicsi az esélye, hogy valaki érdeklődni fog utánad. Gondolom, te sem egy irigy, megkeseredett, elhízott pasiról álmodozol, vagy igen? És kérlek, ne sértődj meg, nem bántani akarlak, csak gondolkodj el ezen a kérdésen.
2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A rossz helyen keresgélt nem területileg kell érteni, az mindegy. Úgy értsd, hogy nem a megfelelő pasinál érdeklődik, olyanra vágyik, akinek nem tetszik, de ez nem az alkata miatt van, hanem mert emberileg nem vonzódik hozzád, csak rögtön arra fogja, hogy persze mert ha gizda lennék, akkor érdekelném.


Szerintem hangsúlyozom az esteke 90 %-ban NEM számít, de ha igen akkor is max 10 másodpercig számít az alak, utána a belső értékeket nézik.

2011. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy egy kövér(!)nőnek nincs szép arca. a hízástól torz lesz az arc is.

Én meg azt veszem észre hogy a pasik nagy része az arcot figyeli. Elég sok jóképű pasit látok molett és csúnya arcú molett lányokkal. bocsííí

2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont fordítva van. Az osztályomból/baráti körömből leginkább a teltebb csajoknak volt csak barátja, a vékonyaknak kevésbé. Az az így 17 évesen még nem volt egy párkapcsolatom sem... (pedig azt mondják nem vagyok ronda... de én nem hiszek nekik:D)

Én azt ajánlom: Ne foglalkozz a sok bugyuta csajjal/fiúval, minden fiúnak más az ideálja. Ha valaki szeret, annak szeret ami vagy:)

2011. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
szex a lelke mindennek, ha valaki szexelt már dagadt nővel tudja milyen az, ha egyáltalán be tudta dugni... de ha be is , akkor vagy nem látott semmit a bőrredőktől vagy nem érezte hogy bent van.... a lovaglópózról nem is beszélve, öngyilkosság... xd
2015. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!