Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha nagy a nagyajkam? Tovább lent

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar, hogy lóg és ha bugyi van rajtam akkor is ott kidudorodik, ez nem zavaró? én kicsit furán érzem magam, hogy nekem olyan és ha bikinibe vagyok akkor is látszik :S
2011. márc. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz sőőtt...:D Szűz vagy még? KOrod?
2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a nagyajkad vonala látszik bugyin keresztül? Ennél nincs izgatóbb*.* ha a kisajak lógna az már annyira nem tetszik;D
2011. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez túl megy a szexuális zaklatáson és nem a zavaráson.Ha rád rontanak ne csodálkozz!
2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem gond :)

szabadidődben meg ne Magadban keress hibákat.. helyette nyilván tudnál kostruktívabb dolgot is csinálni :)

2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy bugyin keresztül az mindenkinek látszik... Énis lány vagyok, de sose gondolkodtam azon, hogy másoknak milyen lehet :D
2011. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és ezzel nincs semmi probléma. (Előzőre)
2011. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehát annak nagynak kell lenni... benne van a nevében is. :)
2011. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagyajaknak nagynak kell lenni.
2011. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ez nagyon lóg :S kilátszik a bugyiból is alul :S
2011. márc. 8. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem te a kis ajakról beszélsz.. nemértem a nagyajak hogy lóghat;D
2011. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!