Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átalakult az iránta érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átalakult az iránta érzett mély barátság szerelemmé?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 4 éve ismerem a fiút, aki iránt most nem tudom pontosan, hogy mit érzek. Kb fél éve ő a legjobb barátom, de eddig nem is gondoltam arra, hogy komolyabb is kialakulhatna. Most (valószinüleg a tavasz hatására :D) egyre gyakrabban a férfit látom benne, nem a barátot. Összezavarodtam.

A következő 2 hétben nem fogok találkozni vele, úgy gondolom ez az idő pont alkalmas arra, hogy eldöntsem mit is érzek valójában. KÉRLEK küldjetek idézeteket, saját véleményeket és FŐLEG olyan zeneszámokat, amik ilyen esetekről szólnak, amik segítségével elmélyülhetek, meditálhatok a témáról.


2011. márc. 7. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Át.

Saját élményemet írom le.

18 évesen átvert nagyon egy csávó onnantól kezdve nem bíztam meg senkiben.(pláne nem srácban). Akkor bekerültem egy olyan csoportba ahogy 10en voltunk 2lány és 8 fiú.

Muszáj volt feltalálnom magam és az egyik sráccal nagyon jóba lettem.(alacsonyabb volt tőlem, kopasz és 25 éves).

De mégis kialakult egy nagyon jó baráti viszony. A hosszú utak megtették a hatását és a srácnak olyan dolgokat mondtam el, amiket a legjobb barátnőmnek sem. Mindent meglehetett vele beszélni.

Egyszer csak azt vettem észre, hogy jó lenne ha már nemcsak beszélgetnénk, ha megérintene, átölelne, megcsókolna stb...

Hezitáltam én is, hogy mi legyen. Tudtam, hogy már rám sem egy barátként tekint hanem nőként. 4-5hónap "kínlódás" után összejöttünk. Megtört a jég, összeszedte a bátorságát és megcsókolt:)

Azóta több mint 2 év telt el.

Sajnos szakítottunk már azóta. (szülők hatása, kevés találkozás, stb.) de azóta is jóban vagyunk és mindent megbeszélünk egymással. csak nincs az ami akkor volt, még együtt jártunk.

bocsi, hogy hosszú volt a történet. de remélem nem untatlak.

2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatot tudok küldeni... Volt, hogy úgy gondoltuk, szerelem, az ami van, de kiderült, nem az volt... Csak épp mindketten egyedül voltunk... Gondoltuk, miért is ne... Nem lett belőle kapcsolat...

Viszont tudok pozitív példát is... A barátság után összejöttek, és 7 (!) évig voltak együtt...

2011. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavasz hatására? Ember, szakad kinn a hó :D
2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!