Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire "rontja el" a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "rontja el" a házasságot egy gyerek?

Figyelt kérdés

Mert ugye onnantól nincs olyan, hogy édes kettes... a gyerek kerül a középpontba, ésszel kell lenni, hogy mit láthat/hallhat a gyerek. Ja, meg a szülés után egy csomó ideig nem lehet szexuális együttlét úgy tudom. Ez az egész kész rémálomnak hangzik. Tényleg így van?

(persze ezek mellett is akarok majd gyereket)


20/L


2011. márc. 8. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én annyit tudok csak, hogy legalább 6 hétig utána rendes szexxel nem kéne kéne próbálkozni, vagyis amíg a nőgyógyász meg nem vizsgált (legfőképpen ugyebár ha varratok is voltak bent...)

De amúgy ezután változó, hogy ki meddig tartózkodik. Eléggé személyfüggő, meg attól is függ, hogy mennyire volt megviselő maga a szülés, vagy mennyire veszik el a kedved a hormonális változások.

Azt szokták mondani, hogy szülés után körülbelül 6 hónapig esélyes, hogy lesznek az együttléttel problémák, vagy nem kívánod annyira, de mint mondtam személyfüggő... Ismerek több olyan embert akinek például 3 hónap vagy csak másfél van az egyik gyerek születése és a mágis foganása között, ergó nekik nem okozott gondot a szex (de ilyen hamar újra teherbe esni nem feltétlen túl egészséges).

2011. márc. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen rémálom ez, mert a terhesség alatt már rá lehet hangolódni egy másmilyen életformára. A terhesség vége felé már a kismama sem igazán vágyik forró sexre és a leendő apuka is sokkal jobban félti a párját meg a születendő gyermeket annál, hogy a sexet helyezze előtérbe. A szülés után ez ugyanúgy folytatódik tovább, majd szépen visszaáll az egyensúly. A gyermek mindent feledtet, annyi örömet ad mindkét szülőjének és el is foglalja az első helyet mindkettő életében. Persze sok munka, felelősség és törődés is van vele, de nagyon boldoggá teszi az embert. Legalábbis nálunk így volt mind a négy esetben.
2011. márc. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénzetek,akkor nincs semmi probléma.

Igazi csoda lesz az érkezése és boldogok lesztek.

Viszont ha garasoskodni kell az már más dolog.

Nemrégen olvastam egy kimutatást,hogy ha a gyereknek mindenből a legolcsóbbat veszed meg-kaja,suli,ruha stb-,akkor 18 éves koráig kb 15-16 millát fogsz elkölteni rá.

Szóval szerintem csak úgy a vakvilágba,anyagiak nélkül nem éri meg szaporodni.

2011. márc. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én bízom benne, hogy nem rontja el, sőt már régóta álmodozom róla, hogy lesz egyszer saját családom. Én nagyon szeretnék gyereket, sajnos egyelőre azonban barátnőm sincs.


33F

2011. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy gyerek, a jó kapcsolat megkoronázása, viszont a rossz kapcsolatot csak jobban elronthatja.

Párom minden vágya a saját család, feleség, gyerekek voltak. Már 4. hónapja van úton az első trónörökös, és ő nagyon vigyázz ránk. Úgy alakítjuk a házaséletet, hogy jó legyen. Szülés után pedig azt a hat hetet ki lehet bírni.

2011. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugy-e milyen rémálmot vállaltak érted a szüleid?
2011. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére a miénket kicsit sem rontotta el.A szülés után kötelező 6 hét letelte óta rendszeres a szexuális életünk,igaz az elején voltak gondok,de ezt egy figyelmes férj,mint az enyém,könnyedén orvosolja.Egyedül a spontaneitás veszett ki belőle kicsit,ami néha hiányzik.Általában 2 hetente tudunk csinálni közös programot édes kettesben,ez kevésnek hangzik,de akkor az az idő csak a miénk.

Nem mondom persze,hogy néha nem hiányzik a régi életem,de semmiért nem adnám a kisfiamat.Sokat vártam rá,ő az életünk értelme,a legnagyobb boldogság,ami létezik.

Nehéz,és fárasztó,de semmiképpn nem rémálom:))

2011. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem már a második házasságom ment tönkre :(
2011. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És még kérdezik, miért nem akarok gyereket...
2011. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!