Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gusztustalan ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gusztustalan ha egy lánynak nem teljesen lapos a hasa?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem háj van rajta, csak a hasfala picit domború.

Sosem voltam a lapos has kategória, feleslegem egyáltalán nincs, viszont szeretem a rövid felsörészeket.

Ez gusztustalan?


2011. márc. 8. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek a hamis ideálok honnan jönnek? filmekből?
2011. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem csak a filmekből. fiatalabb fiúk mind azt tukmálják a velük egykorú lányokba (persze vannak kivételek), hogy az a jó, ha valakinek tök lapos hasa van, girhes, de emellé legyenek dinnye mellei, és szív alakú feneke. ezért vannak annyira oda a lányok azzal a pici hassal is, ami van nekik.

nekem van némi feleslegem is, sajnos, nem örülök neki, de ettől nem leszek kevesebb a barátom szemében sem, és akadnak emberek, akik szintén szívesen "eltűrnék". szóval semmi okod aggódni.

2011. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt találom gusztustalannak, ha egy lány piszkafa, és nincs hasa.


Nincs is jobb egy szép formás, simogatható pocinál :)

2011. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább pont az ilyen lányok a legszebbek!
2011. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy puha, domború párnás pocinál nincs is jobb. :)
2011. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eggyáltalán nem gusztustalan :D én mondjuk szeretem ha ilyen :) 21/F
2011. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norb66 ***** válasza:
Egyáltalán nem gusztustalan, nekem bejön :)
2011. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!