Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene van vele? Kikészülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van vele? Kikészülök tőle. :/ 18/L

Figyelt kérdés

Interneten kedves,élőben egy tuskó..

Azt mondta tetszek neki,utána mástól hallottam vissza hogy nem kedvel..Utána nagyon jóba lettünk,találkoztunk,megint rossz lett..Most egyik barátjának tetszettem,de megtudta hogy nekem Ő tetszik,erre azt mondta: leszarom..

Azt mondta haverjának leszarja a fejem,de azóta megint keresett..

Mi a fene van vele?


2011. márc. 8. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az anyák már csak ilyenek.
2011. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a poént értenem kellett volna ?:)
2011. márc. 8. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Én se értettem,milyen anyák?:D
2011. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem poén, mindössze rávilágítok, hogy illik megnevezni egy konkrét személyt, vagy legalábbis leírni, hogy egy srácról beszélsz, vagy az osztálytársadról vagy valami. Vagy hogy egyáltalán fiúról van szó.
2011. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Süllyesztőbe vele, vagy te is azon a szinten vagy! Attól nem kell félned hogy más nem fog megdugni! S talán szeretni is fog!
2011. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy srácról van szó,akin nem tudok kiigazodni..:/
2011. márc. 8. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Nem akar Tőled semmit. Keress mást, aki értékel Téged.
2011. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nők jelentős része az ilyen palikra bukik, erre a haverom tanított meg. Ő magasról tesz a nőkre, flegmán bánik velük, és ragadnak rá. Még csak nem is jóképű, és ennyire bejön a nőknek ez a stílus. Haverom szerint ha barátkozol a nővel, akkor a barátja is leszel.. semmi több. Ez a fickó is hasonló elveket követhet, nem lohol utánad pincsikutyaként, nem bókolgat, nem halmoz el ajándékokkal. És te mégis futsz utána, kikészülsz tőle. Amekkora tahó a haverom, annyira igaza is van...
2011. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg az van vele, hogy, mar megbocsass, de egy eretlen idiota! Ha tetszel neki, ha nem, gyerekes modon intezi el ezt a dolgot...barmi is a celja, azt mar szemmel lathatoan elerte, hogy te egyfolytaban ezen ragodj es agyalj! Nem lenne egyszerubb normalisan atbeszelni a helyzetet, mint kombinalni es elmeleteket gyartani???

Tisztelem a noket, de neha hajlamosak annyira tulbonyolitani mindent...egyszeruen kerdezz ra, hogy hanyadan alltok es ne hagyd kiterni a valaszadas elol! Ha meg nem boldogulsz vele, hagyd a francba, felesleges tobb energiat pazarolni ra!

2011. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehet , hogy én vagyok túl kíváncsi , de nem lehet , hogy te is csináltál valamit, ami miatt ilyen lett ... itt pl. arra akarok rávilágítani , hogy oké , hogy a srác egy gyökér élőben , de nem biztos , hogy te vagy az áldozat!

-mivel elég röviden fogalmaztad meg a problémádat

2011. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!