Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon ki a fene lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon ki a fene lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most már jó ideje beszélgetek egy emberrel, aki ennek a csajnak adja ki magát:

[link]


hatalmas nagy kamu az szinte tuti, de az érdekelne, hogy vajon ki van a fotón? nem tudjátok ? Nagyon meg kellene szopatni azt a kis..... :D


2011. máj. 26. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj az esetből hogy ne legyél Te a szopatható...
2011. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem nem szopatott meg... :D nagy ívbe lesz.rom az agyát, pont azért beszélgetek vele, mert már az első pillanatban levágtam, hogy kamu az egész .. :)
2011. máj. 26. 17:26
 3/10 A kérdező kommentje:
de annyira ismerős ez az arc, mintha újságban vagy valami dobozon láttam volna már :S
2011. máj. 26. 17:26
 4/10 tsz-tag ***** válasza:
na csak vigyázz, nehogy egy rossz b.zi legyen aki lánynak adja ki magát...közbe oltogatod a szöveggel ő meg a monitor mögül recskázik a talpnyalásodra xD
2011. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem katherine heigl fiatalkori képe!így első pillantásra!
2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem Heigl kisasszony.. Sajnos nem tudom ki ő.
2011. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D hát az könnyen elképzelhető, hogy erre veri.... :DDD
2011. máj. 26. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki leszedett a netről egy képet és szivatni próbál. Lehet hogy valami b*zu vagy pedofil...stb..fogalmam sincs bármilyen hátsó szándéka lehet. Viszont ezt a csajt nem hiszem hogy me gkéne szivatnod,mert szerintem azt se tudja hogy valaki az ő képével szivat.
2011. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem se Heigl, de hasonlít rá egy kicsit:


[link]

2011. máj. 26. 17:34
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: nem is konkrétan a "csajt" akarom, hanem azt a barmot aki ezzel szórakozik (és valószínű rajtam kívül még sok-sok embert ezzel próbál "szívatni") :)
2011. máj. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!