Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk összejönnétek egy pultos-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk összejönnétek egy pultos-lánnyal? Aki a kedvenc helyeteken nagy dekoltázzsal és jó beszélőkével megáldva dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, rá mindenki nyomul, ezzel nem azt mondom, hogy nem lenne hűséges de... valószínűleg nem lenne.
2011. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Össze, de ahhoz nagyon be kéne jönnie.
2011. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 PT-Daniel ***** válasza:

Ha többet is latok benne, mint a dekoltazsat es a jo dumat, akkor persze.

De tisztaban lennek azzal, hogy jarhatna egy csomo bonyodalommal is.


Amennyiben erzelmileg megfog a lany nem lenne akadaly, hogy a kedvenc szorakozohelyemen dolgozik es valoszinüleg pasik tömkelege nyomul ra. De nem tudom, hogyan viselkednek. Mennyire lennek feltekeny? Mennyire esne nehezemre visszafognom magam, ha valaki tulsagosan szemtelen vele szemben, ill. mennyire probalnam kihasznalni minden egyes szabad pillanatot, hogy mutassam, hogy: "Figyeljetek, ö az en csajom am!"


Szerintem kortol függetlenül is tudnak gyerekesen viselkedni az emberek... föleg egy olyan helyen, ahol alkoholt fogyasztanak.

2011. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem,fujj.
2011. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Na ez az, pont ezért nem jönnék össze én sem soha pultoslánnyal.

Tuti, hogy megcsalna. Nem azért, mert nem bízok benne, de ott a sok részeg, és a sok munkaóra...bizonyos idő után matematikai törvényszerűség. Főleg ha épp összebalhéztunk.

2011. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, akkor igen. Ha nem tetszene, nem. Abból, hogy egy lány "pultoslány", kb. semmi sem következik a személyiségére nézve, bár nem mindegy, hol dolgozik. Ha egy óbudai kocsmában, az kedvezőbb, mint ha egy "jó" szórakozóhelyen, mert valószínűleg az ilyen lánynak alacsonyabb a fenntartási költsége. Egyébként egy pultoslány még mindig jobb, mint egy ügyvédnő vagy orvosnő, rettenetes fenntartási költségekkel.
2011. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Azért te is jó ember lehetsz, ha nálad a nőt a "fenntartási költsége" jellemzi....
2011. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
bocsi, de odaírnátok a foglalkozásotokat, mert csak asztalosok véleménye számít, kőművesek véleményére nem vagyunk kíváncsiak (am egy ügyvédnő, vagy orvosnő többet is keres mint egy pultos, ezzel csökkentve a fenntartási költségeit)
2011. márc. 8. 22:34
 10/19 anonim ***** válasza:

En kulfoldon gyakran jartam egy underground-nak nevezheto helyre, ahol tetszett az egyik pultoslany es ugy ereztem en is neki. Nem beszeltunk igazabol, de egy ido utan mar megismert es mondjuk igy, volt par remenyteli pillanatunk.

Egyik bulin aztan zarasig maradtam es kint leultem a hely elott es meg akartam varni a lanyt (neki meg dolga volt zaras utan, gondolom takaritas, rendrakas, ilyesmi). Nem tudom, mit is akartam igazabol, nem is egy az anyanyelvunk, nem volt kesz tervem...gondolom rogtonoztem volna!:D

De kozben kijott az egyik biztonsagi or es kerdezte, mit csinalok. Mondtam, hogy arra a lanyra varok, remelem, nem ment meg haza! Erre o azt mondta, hogy nem, de van baratja, ugy hogy nem erdemes varnom...ugyhogy hazamentem es persze egy ideig nem is mentem arra a helyre!

Amikor aztan ujra jarni kezdtem oda, mar nem lattam ott tobbe!


Ennyit a pultoslanyokrol...:)

2011. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!