Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre fog elcibálni még az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre fog elcibálni még az élet?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nem járok el sehova olyan szinten kiakadok néha h sírok mert lépnék de levan kötve a lábam, nagyon rossz így drogfüggő is lettem füvet gyógyszereket használok mert máshogy nembírom elviselni ezt a szar helyzetet olyankor mikor felvagyok dobva addig jól érzem magam, egyedül táncolok itthon de ez már 2 éve ígyvan és ha tovább folytatódik v sikerül belehalnom v agyilag leépülök, annak tudatában h elb*szom az fiatalságom

Az is frusztrál h 18 éves vagyok és olyan sokat hallottam h "igyekezz mert később csak nehezebb lesz" mikor belegondolok h már most nemtudnék se megszólítani 1 lányt nem h még bánni vele majd megőrülök

Zenékben is csak monoton komor izlésem van, mikor lehunyom a szemem mindenféle olyan előjön ami a természetes életemhez kellene de ha kinyitom a szemem rossz lesz

18/F


2011. márc. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Halgass black metalt meg martial industrialt......bár gondolom ha ilyen a lelkivilágod akkor ezek a zenék nem újak a számodra.


Amúgy most mi is a kérdés?

2011. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rock műfajt nem hallgatok sose, elektronikusat csak

az a kínom h mit csináljak magammal? segítség nincs aki felkarolna és segítene engem boldoggá tenni, pedig én nagyon szeretném

2011. márc. 8. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nincsenek barátaim, nem járok el sehova olyan szinten kiakadok néha h sírok mert lépnék de levan kötve a lábam, nagyon rossz így drogfüggő is lettem füvet gyógyszereket használok"


Az első lépés leszokni a kábítószerekről, amik érdektelen, unalmas, nyápic hülyét csinálnak az emberből. Egy drogos kicsit sem érdekes vagy izgalmas, ellenben idegesítő, unalmas és visszataszító. Az első lépés tehát megszabadulni ezektől a szаroktól. Ha egyedül nem megy, orvoshoz kell menni.


A második, de lehet, hogy inkább nulladik lépés az, hogy legyen életed. Azért nulladik, mert a drogra is csak az szokik rá, akinek nincs élete. Valamit el kell kezdened csinálni, és napi 1-2 órát foglalkozni vele komolyan. Részletkérdés, hogy ez játék lesz egy hangszeren, vagy a festészet, vagy az olvasás (nem hülye bestsellerek, hanem értelmes könyvek olvasása), vagy valami hobby, egy idegen nyelv megtanulása, vagy éppen regény- vagy versírás. A fontos az, hogy valami értelmeset csinálj (addig se drogozol meg keseregsz), és ennek EREDMÉNYE lesz, ami felhalmozódik, és egy idő után végig tudsz nézni az eredményeken, pl. azon, hogy tudsz egy hangszeren játszani, vagy szépek a kerti virágaid vagy festményeid vagy valahol megjelent egy versed, és ez önbizalmat fog adni, valamint a drognál tartósabb és pozitívabb élményt fog jelenteni, ráadásul ha van érdeklődési területed, az más emberekkel is össze tud hozni.


Sportolni is kell, azonnal el kell kezdeni, mindegy, hogy mit, csak jól kifárasszon. Ha jól kifáradsz, az megnyugtatja az idegeidet, ezért jól alszol majd, ezért kipihent leszel és még nyugodtabb. És időd is kevesebb lesz hülyeségekre gondolni, a tested is jobban fog kinézni, a közérzeted javul, így az önbizalmad is javul, és a nőknek jobban be fogsz jönni.


Végül pedig neki kell állni tanulni, ha eddig ez kimaradt volna, hogy később pénzt tudj keresni, mert a pénz az önbizalomra is jól hat, a nőkre pedig a pénz hat a legerősebben.


"Az is frusztrál h 18 éves vagyok"


Az életed el se kezdődött még. 18 év az sok? Viccelsz?


"igyekezz mert később csak nehezebb lesz"


Ez nettó hülyeség. Az ember gyenge, hülye és sérülékeny a 10-es évei végén. Később sok minden KÖNNYEBB lesz, nem nehezebb. Persze ez nem ok arra, hogy halogassuk a dolgokat.


"már most nemtudnék se megszólítani 1 lányt"


Pedig az nem bonyolult dolog, nem éppen atomfizika. Nem arról van szó, hogy "nem tudod" a módját, hanem arról, hogy az önbizalmad nulla, és tele vagy félelmekkel, amik akadályozzák az észszerű cselekvést. Ezeket a félelmeket és ezt az önutálatot le lehet küzdeni, az első lépéseket leírtam fent.


"Zenékben is csak monoton komor izlésem van"


Ennek nincs köze semmilyen gyakorlati kérdéshez.

2011. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 22:29


Boldoggá tenni senki sem fog, az főleg a saját döntéseiden múlik. Ezt bizonyítja az a tény, hogy teljesen jelentéktelen és sikertelen emberek között is vannak vidám, jókedvű, kiegyensúlyozott emberek, ugyanakkor milliárdosok, akiknek "mindenük megvan" is lesznek néha öngyilkosok. A fejedben dől el az egész, és ez hiába hangzik elcsépelten, attól még igaz.

2011. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el egy gyülekezeti ifjúsági csoportba, ott tuti találsz igaz barátokat.
2011. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam 18 évesen. Egyik reggel arra ébredtem, hogy ez így nem mehet tovább, teljesen rossz minden. És eldöntöttem, hogy bár k*va nehéz lesz, megváltozom.

Most 30 vagyok és teljesen rendben van minden (barátok, párkapcsolat, munka stb.)

Az első, amit tudnod kell, hogy a Te döntéseden múlik az egész, ha akarod, meg tudod változtatni az életed.

A második, hogy hirtelen változást ne várj, nagyon apró lépésekben lehet haladni, de minden kis lépés sikerélmény.

Nekem pl. az segített, hogy új suliba kerültem, ahol még nem ismert senki. Bár 18 éves koromig kb. senkihez nem mertem odamenni ismerkedni, itt még nem ismert senki, úgyhogy tiszta lappal indultam. Végülis csak annyi volt, hogy megmutattam magamból valamennyit, és volt akinek ez tetszett, lassanként lettek barátaim. Tuti neked is van olyan vonásod, ami másoknak bejönne (mindnekinek van, max. nem tud róla)

Emellett elkezdtem a neten is ismerkedni, és az 1000 emberből volt pl. 2, akikkel máig megvan a kapcsolat (10 év óta).

Ahogy elkezdesz gyakorlatot szerezni új dolgokban, úgy fog nőni az önbizalmad, és alakul a személyiséged.

Sokat segíthet ha elmész párszor pszichológushoz is, én is voltam, nekem bevált. Sok sikert és kitartást! :)

2011. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wildcatgirl válasza:
Nem vetlek meg...:(..az élet nagyon nehéz tud lenni...de gondolj bele milyen annak aki,...halálos beteg ,rákos,haldoklik és gyerekei vannak, akinek beteg gyereke születik ,aki végig nézi a saját gyereke halálát,amikor azt mondják egy tizenévesnek ,hogy hónapjai vannak hátra és még nem is élt nem tudja milyen az élet a szerelem...és neked itt az egész élet vagy a 18 az egyik legszebb életév,ha a drogoktól meg tudsz szabadulni ami könnyen sikerülhet egy elvonón vagy... olyan szövetkezetekben ahol a exdrogosok beszélnek drogosokról a tapasztalataikról...hogy hogyan tudtak leszokni...nagyon sokat segíthet hasonló sorsú emberekkel beszélni a problémáidról ..és hidd el nem szégyen meglátogatni egy pchihológust semmi nincs elrontva ...:)lehetnek még bombázó barátnőid csak kell egy kis önbizalom ...keress barátokat chaten egyéb mert sok ember ilyen helyeken tud kibontakozni...de figyu..itt az msn-em (kovacsalexyhotmail.com)ha egyedül vagy és szomorú írj rám ...ha fennt avgyok segítek ígérem ...bármikor írhatsz ha nem avgyok fennt akkor is ...majd én segítek kitörni a depiből ...már másokkal is sikerült nah pusz talizunk msn-en :) addig is kitartás ..remélem tudtam segíteni ha bármit nem értesz abbólamit írtam ...akkor írj szívesen segítek :) '(O.O)'
2011. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!