Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel mostanában sokat beszélgetünk, és azt hiszem mindketten szeretnénk ha összejönne a dolog kettőnk közt. Én egy nagyobb városban lakok, ő egy közeli faluban. Jártunk eddig is közös programokra, de most egy esti buliba mennénk el, csak az a probléma hogy neki elég hamar elmegy az utolsó busza. Jó lenne neki felajánlani h nálunk aludhat, mert akkor tovább is maradhatna, de a szüleim elég zárkózottak, és valahogy nem vagyunk az a vendégfogadó család. Sajnos pénz hiányában a lakás sem a legszebb, és kicsit szégyellem is ide hívni. Hogy mondjam ezt meg neki hogy szeretném ha jönne és jól szórakoznánk, de szégyellem a házat meg ahogy a szüleim viselkednek a vendégünk van? Ha most nem is hívom, de összejövünk előbb utóbb illene meghívni, de nem merem. Mit tegyek?
2011. márc. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A szüleidnek előbb-utóbb muszáj lesz nyitni, és sztem ne szégyelld a lakást, az nem téged határoz meg. Sok simert!!!


19 l

2011. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld a lakást,ha tiszta és barátságos,akkor más nem számit.Hívd meg.:)
2011. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy hány éves vagy, és mennyire komoly kapcsolatot szeretnél.

Egy meghívás, kivált alvásra, már komoly dolog. Nincs közös barátotok, vagy rokon, akinél alhatna, úgy hogy te nem lennél ott? És majd később megmutatkozna a folytatás.

2011. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk, szeretnénk komolyabb kapcsolatot. És igazából meg lehet oldani ezt az estét máshogy is, de később akkor is el kell jönnie hozzánk. És félek attól h mit fog hozzá szólni.
2011. márc. 8. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A budi legyen nagyon rendben, a többi nemszámít.

Van is róla egy mondás.

2011. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 wildcatgirl válasza:
Én is így vagyok ezzel a szüleim elég bunkók tudnak lenni a pasiimmal...ráadásul egy fél kész graffiti virít a falamon...az a baj ..hogy eleinte anyum is kedves volt az első komolyabb barátommal..jóba voltak beszélgettek(de nem engedte h egymásnál aludjunk)..de utána szakítottunk jött egy msáik fiú 2,5 hónap alatt vége lett ... a következővel ugyanígy..és már azért nem voltak kedvesek...mert már unták a sűrű váltást ..ezért úgy döntöttem ,hogy csak akkor mutatok be valakit ha tényleg komoly és ezt ajánlom neked is ...:) próbálj a te szobádba rendet rakni..a tisztaság fontosabb mint a drága bútorok ...de szerintem elég ezzel akkor foglalkoznod ha összejöttetek :)ne aggódj ha megszeret nem a lakásotok fogja érdekelni,és hogy mennyi pénzetek van ...anyudékról meg annyit...hogy majd ha együtt vagytok egy ideje és úgy érzed komoly akkor mutasd be...,de nyugodtan mesélj róla otthon (lehetőleg a jó tulajdonságait emeld ki)hogy a szüleid megbarátkozzanak a gondolatával ,hogy új fiúd van ..mert néha a szülők nehezen fogják fel ,hogy a gyerekük felnőtt és ő is megszeretné találni a párját...:) sok sikert!..remélem tudtam segíteni ha valamit nem értesz abból amit írtam akkor írd meg szivesen válaszolok :) '(O.O)'
2011. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!