Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rendszertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rendszertelen mindig a menstruációm? A sok stressz miatt tényleg késik?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja nem jött meg a menstruációm...

Mielőtt az jönne.hogy felelőtlen voltam..stb..el kell,hogy mondja,hogy már 1 fél éve nem voltam pasival..

szóval szerintetek ez normális...jó mondjuk érettségizek és elég ideges voltam mostanában...amiatt is késhet?:O

Máskor is maradt már ki...és annyira zavar ez a rendszertelenség...

Mondjuk a mellem az feszül + a hasam is görcsöl,úgy ahogy előtte szokott...

Meg egyébként is elég rendszertelen szokott lenni...


2010. máj. 5. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, valószínű ez a stresszes időszak okozza, de azért menj el nőgyógyászhoz, 1 hónap kimaradásnál már ajánlott a kivizsgálás, főleg ebben az életkorban.
2010. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted lehet valami bajom?:o
2010. máj. 5. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :) Előfordul fiatal korban a rendszertelen vérzés, stresszes időszakban különösen. Én már 8 éve menstruálok, de 1-2 napot a mai napig késik :) Ha bajod lenne akkor fél évekig nem jönne meg, vagy 3-4 hónapig legalább. Minden esetre megnyugtatásképp ha nem jön meg nézesd meg egy orvossal, de valószínűleg ugyanezt fogja elmondani, amit én is :)
2010. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó de lassan már 7 éve menstruálok és 17 éves vagyok...ennyi idő alatt igazán rendszereződhetett volna,nem?:O

meg rohadtul zavar az,hogy fáj a mellem meg görcsöl de nagyon a hasam és semmi..

2010. máj. 5. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert most épp ezen stresszelsz :) Mondom érettségik után menj el egy dokihoz és kész :) A görcsök arra utalnak, hogy meg fog jönni, nincs miért aggódnod, de tényleg doki :)
2010. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jólvan megígérem,hogy elmegyek :)

És köszönöm szépen..:))

2010. máj. 5. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) És sok sikert az érettségikhez :)
2010. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm..az írásbelin már lassan túl vagyok :)

a szóbeli még arrébb van :)

2010. máj. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!