Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vallásos csajt is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vallásos csajt is meg lehet puhítani?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban aki mélyen vallásos, már szinte fanatikus (gyülekezetekre jár, stb), házasság előtt semmit se akar.
2011. márc. 9. 21:02
1 2 3
 21/24 Just A. Guy ***** válasza:
Igen, az egyház eléggé szereti kimosni az emberek agyát... nem azt mondom, hogy a strigulákat kell húzni, hanem meg kell találni a középutat. Igaz, vannak ma hülye emberek, de ugyanúgy normálisak is. Nem mondom h jó ez a helyzet ami most van, de azért ne általánosítsunk... próbáld ki milyen egy vallásos nő mellett... BÖRTÖN tudod mennyi mindent megvonnak maguktól ami amúgy teljesen ártalmatlan? én tudom....
2011. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én nem strigulát akarok húzni mert még nem volt senkim.
2011. márc. 12. 22:57
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat,igazából kíváncsi sem vagyok rá,milyen dolgokat írtak.Sajnos ott tartunk a mai világban,hogy mindenki "puhítana"-hogy a te szavaiddal éljek-mindenkit.Miért kell?Ha azt mondta,hogy semmit sem akar házasság előtt,akkor valószínű azért mondta,mert tényleg úgy gondolja.Normális lányok nem lehetnek a mai világban,csak olyanok ,akik 13évesen már nem szűzek?Vagy az a normális már?Nem tudom felfogni...biztos én vagyok az őskövület.Van egyfajta felfogása az élettel és a szüzességgel kapcsolatban,azt gondolom,hogy ezt tiszteletben kell tartani.Amúgy is,ha nem egyforma a gondolkodásotok,úgysem működne...


És egy + megjegyzés: gyülekezetbe jár és nem gyülekezetekre :)

2011. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy van egy barátnőd. Jártok már vagy fél éve, semmi csók ,semmi szex. Az utóbb említetteket csak akkor kaphatnád meg ha feleségül vennéd. Kérdés: Képes lennél csak azokért feleségül venni? Ha igen, akkor végül is te is csak "azt" akarod mert azért vetted feleségül, és nem azért mert szeretted. Konklúzió: Attól hogy valaki házasság előtt szexel (feltéve ha akar házasodni) még nem jelenti az hogy 13 évesen veszti el, még nem feltétlenül lesz terhes, aidses, és nem feltétlenül kell lefeküdni 100 emberrel. Röviden tömören ennyi a véleményem erről.
2011. márc. 13. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!