Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vallásos embereknek külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vallásos embereknek külön társkereső oldaluk? Vagy akármilyen felekezthez tartozókak?

Figyelt kérdés
Ahol azok keresgélnek akik komolyabb kapcolatot keresnek és/vagy fontos nekik valamilyen hitbeli meggyőződés.
2009. nov. 17. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:


[link]

2009. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos eléggé hiányosan fogalmazol.

Elég sok féle vallás van, és elég sok embernek vannak különböző hitbeli meggyőződései, pl nekem is.

Ugyanakkor nem tartom valószínűnek hogy neked mindegy volna hogy egy zen-budhista vagy egy jehova tanui...


(Egyébként láttam már online amish párkeresőt is XD)

2009. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Zényleg rosszlu fogalmaztam.

Modnjuk magyar és kersztény.

De lehet zsidó is nem ze a lényeg hanem,hogy a normál társkeresőkön a kutyát nem érdeklem és talán itt találok vakait aki legalább visszaír És nem csak egy szupermenő pasit keres aki kitartja,eltartja stb.

Ezért gondoltam erre.

2009. nov. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!