Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kicsit puhítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kicsit puhítani?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon megtetszett, elhívtam randizni, első alkalom kávézó, tök jól elbeszélgettünk. Második alkalom mozi meg egy jó nagy séta, megint csak jó volt, bár a film választás nem volt a legjobb. Egyetlen gond, hogy a lány nagyon izgulós, kis szolid és borzalmasan zavarban volt mind a két alkalommal. Szóvá is tettem, azt mondta ez természetes a lányok ilyenek :) (hát ismerek olyat aki nem). Eddig azt mondta, hogy nagyon jól érzi magát velem, kaptam egy ölelést meg két puszit. Jól esett, de úgy érzem nagyon görcsös még most is, és ez kicsit zavar. Persze megbeszéltünk egy új randit. Velem meg az a helyzet, hogy még nem zúgtam bele, tetszik, meg nagyon aranyos, de még semmi. Hogyan tudnám kicsit oldani? Poénokon jót nevet, de ez a görcsösség kicsit gátol, hogy előrébb lépjek, értitek. Meg, hogy nem kalapál még a szívem csak tetszik.
2011. okt. 26. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haladj ebben az ütemben, előbb utóbb feloldódik. Valószínűleg neked kell a kezdeményezőbbnek lenni majd, de ne siettesd, mert csak meg fogja ijeszteni. Én is félős voltam első együtt alvásig mindent páromnak kellett kezdeményezni :)
2011. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én is attól félek, hogy ha hirtelen jön valami új, csók egyebek, megijed és az nem lenne jó. Tehát akkor szépen folyamatosan..
2011. okt. 26. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kéne meglátnia, hogy te is ugyanolyan emberi lény vagy mint ő. Vannak hibáid és vannak jó dolgaid. Etil-alkohol?
2011. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Micsoda itassam le? :) Nem iszik amúgy, mondom szolid. Nem vagyok én se tökéletes nyugi.
2011. okt. 26. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se iszok, szolid is vagyok, na meg pirulós (amit teljes szívemből utálok), de én hamar felengedek, lassan haladj előre, és akkor nem lesz semmi gond
2011. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mennyire lassan ahhoz, hogy lássa is, hogy lépjünk, de ne is tűnjek beszarinak?
2011. okt. 27. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha elhívod újabb randira, akkor már jelezted is, hogy többet szeretnél.

Voltam már úgy ilyen lánnyal, hogy csak pár mondatot váltottam vele, majd egy hét múlva találkoztunk. Sokkal oldottabb volt. Tehát nem kell hetente többször randizni az elején.

2011. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Elhívtam igen újabb randira és igent is mondott. Nem erőltetek semmit, csak szeretném, ha nem feszélyezné magát ennyire. Rem igazad lesz. Heti egy szokott lenni randiból amúgy.
2011. okt. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!