Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Mit csináljak? Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy teljesen bele vagyok esve egy angol énekesbe. De ez nem olyan, minthogy annyit mondok, hogy jól néz ki és ennyi, hanem teljesen belezúgtam. Egész nap ő jár a fejembe, meg a hangja. Szinte minden tetszik rajta, ilyen álompasi szerű. De annyira zavaró, hogy egész nap ő van a fejemben. Próbáltam nem rá gondolni, de valahogy mindig előjön. Elmúlik valaha ez?? Mert már nagyon sz@rul érzem magam, tudom, hogy sose fogunk találkozni, de mégis nagyon beleestem :(


14/L


u.i.: Elnézést kérek ha kicsit bugyuta a szöveg, de kicsit kétségbe vagyok esve, ilyenkor nem megy a fogalmazás :(


2011. márc. 10. 16:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
ki az az énekes??
2011. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem szeretném elmondani, de annyit mondok, hogy az egyik x-faktorban szerepelt :)
2011. márc. 10. 16:42
 3/14 anonim válasza:

Vastag Csaba?:DD

Vagy ki??:DD

2011. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ott írta hogy angol XD
2011. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ahh... ha elmondom válaszolsz??? Amúgy mondtam, hogy angol


Aiden Grimshawnak hívják :)

2011. márc. 10. 16:51
 6/14 anonim válasza:

Jahh bocsi!!xD

Nem olvastam csak felületesenxD


Egyébként szerintem ne hallasd mondjuk a zenéjét.

Így nem annyira fogsz rágondolni....(gondolom én.:D)

De szerintem ezt csak te tudod "legyőzni"!:)

12/L

2011. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
próbálkozom, de folyton a fejemben van egy-egy dal, amit énekelt, így elég nehéz...
2011. márc. 10. 16:59
 8/14 A kérdező kommentje:
de azért köszi :)
2011. márc. 10. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt rosszul érezned magad! Minden kamasz életében van egy olyan sztár, akit istenít. Majd el fog múlni, hidd el, de most ne tegyél ellene..nem jó érzés, hogy valakiért odavagy? Fáj a reménytelenség, de szerintem mindenfajta szerelemnek van egy szépsége, még a plátóinak is:)
2011. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

El fog múlni, én is így voltam. Éld át az érzéseket, ez a szenvedés arról tesz tanúbizonyságot, hogy nagy szíved van, és tudsz szeretni :)

Szép napot! 24/N

2011. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!